2737
2739
عنوان

بهش احترام میذارم ولی ازش متنفرم ... پدرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1972 بازدید | 149 پست
بخدا برا تورو شنیدم هزاربار شکر کردم درسته بابام خیلی سرد و نچسبه ولی حداقل احتراممو نگه میداره

خب خدارو شکر

همینکه نامزدمم با اخلاقش آشناست برام دلگرمیه ... همیشه دلداریم میده اونم میفهمه من چی میکشم

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دوسش. دارم ولی نتونستم بیشتر از این صبر کنم تا خودش بهم بگه ... تحت فشارم گذشت خودم مجبور شدم... ...

اها خیلیم خوب چ اشکال داره همش ک نباید مرد پیش قدم شه خخخ

با هر کی مث خودش ...
خدا کنه پشیمونی به بار نیاری از پیچوندن کلاسا

برای چی پشیمونی؟!

برام اصلا مهم نیست ... اونا رفتم چون مجرد بودم و بهم توصیه کردن سرت گرم کن ولی حالا تمام سرگرمیم شده پیاده روی تو کوچه های تاریک و خلوت با کسی که عاشقشم خخخ😂

2731
برای چی پشیمونی؟! برام اصلا مهم نیست ... اونا رفتم چون مجرد بودم و بهم توصیه کردن سرت گرم کن ولی حا ...

😁😁مخصوصا وقتی هوا سرده سر صبح ساعت 6 قدم زدن تو کوچه ها

جَنگَلِ سوختِه را وَعدِه باران نَدَهید...
😁😁مخصوصا وقتی هوا سرده سر صبح ساعت 6 قدم زدن تو کوچه ها

خخخ...آره عالیه از سرما یخ بزنی انقد تو پارک بچرخین تا آفتاب بزنه😁

2740
😁تا زنگ دبیرستان بخوره😁ای یاد جوونیا بخیر

عجب پس شما هم خاطره داری

ما البته تا ۹ وقت داریم بعد تا ی جایی باهام میاد دیگه خداحافظی میکنیم من وقتی میرسم خونه بابام داره آماده میشه بره مغازه خخخ...پسرعموم همین طور😂

برای همین تا دم در نمیاد من برسونه میترسه چشم تو چشم شن

واقعا ولی من پدر مهربونم دیدم

همه پدرا مهربونن حتی بداخلاق ترینهاشون 

هرشب با بابام بحث داشتم و دعوا میکردیم چون بداخلاق بددهن و دست بزن داشت اما الان ک شهر غریب زندگی میکنم و ازدواج کردم میفهمم ک چقدر عاشقشم گاهی انقدر دلم براش تنگ میشه و گریه میکنم ک حد ندارم بابای من بهترین بابای دنیاست دورش بگردم 

همه پدرا مهربونن حتی بداخلاق ترینهاشون  هرشب با بابام بحث داشتم و دعوا میکردیم چون بداخلاق بدد ...

من هیچ وقت دلم براش تنگ نمیشه😕

2706