2737
2734
یه قاشق غذا خوری شیر خودم با فکر کنم ۲۵ تا دونه چون مال ۵ ساله پیشه دقیق یادم نیست ولی خیلی راحت میخ ...

میگم دوناها حل ک نمیشه نه؟ بعد دختر من 3 ماه و نیمشه ینی میتونه راحت بخوره؟بچه شمام ایقد کوچولو بود؟

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
میگم دوناها حل ک نمیشه نه؟ بعد دختر من 3 ماه و نیمشه ینی میتونه راحت بخوره؟بچه شمام ایقد کوچولو بود؟

نه حل نمیشه دونه ها دختر منم ۳ ماهش بود راحت میخوردنگران نباش عوضش دیگه رفلاکس اذیتش نمیکنه راحت میشه بچه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حل نمیشه دونه ها دختر منم ۳ ماهش بود راحت میخوردنگران نباش عوضش دیگه رفلاکس اذیتش نمیکنه راحت میش ...

خب خداروشکر. اخه دکترم گفت با ماست بده میترسم با ماست. دختر من شربتشو اصلا نمیخوره همش عق میزنه

خب خداروشکر. اخه دکترم گفت با ماست بده میترسم با ماست. دختر من شربتشو اصلا نمیخوره همش عق میزنه

دکتر دختر من از همون اول امپرازول داد بچم خیلی بدجور شیرو برمیگردوند از همون روز اول که خورد دیگه بالا نیورد 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2728
نه حل نمیشه دونه ها دختر منم ۳ ماهش بود راحت میخوردنگران نباش عوضش دیگه رفلاکس اذیتش نمیکنه راحت میش ...

دوسی چن وقت بعد از شروع آمپرازول دخترت دیگه راحت شد. 3 روزه دارم بهش میدم همچنان کاملا بی خواب

دوسی چن وقت بعد از شروع آمپرازول دخترت دیگه راحت شد. 3 روزه دارم بهش میدم همچنان کاملا بی خواب

خوب تو هر بچه ای یه جوره دختر من بیقرار نبود خیلی شیر  وباجهش برمیگردوند بعد از اولین باری که خورد دیگه اونجوری برنگردوند بعد از فکر کنم ۶ یا ۷ ماهم امپرازول و قطع کرد دکتر دخترتم یه مدت بهش بده اگه دیدی آروم نشد دوباره ببر دکتر