2737
2739
عنوان

بیاید جوونه خرمالو م و پرتقالم رو ببینییید عکسسس 🌱🌱🌱🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 36 پست
گلم دونش رو خریدی از کجا باید بخری خاکش چیه  چه وقت کاشتیر🙏🙏🙏🙏

نه عزیزم همین دونه داخل خود میوه مدت هم پرتقالا از تابستون فک کنم دو سه هفته ای در اومدن خرمالو هم از پاییز تازه در اومده گلم 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

افتاب هم مهم من چون خونم افتاب نداره گل و گیاهم خراب میشه

منم ندارم گلم خونم پشت ب نوره دم همین پنجره میزارم ک نور گیرم نیس 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣
2728
نهالستانها.    شهرستانم

اوم جالبه اما من برا انرژی خودم می خوامشون خیلی برا روحیه خوبه