2733
2734
عنوان

عکس ایینه کنسولم نظرتونو بگین پست دوم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 71 پست
همون صفحه قبل هود سیاه بهتر یا سفید میتونم عوضش کنم

همون خوبه  ..ولی  باز  سفید بهتر البته  کثیف میشه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه چیز بگم ناراحت نشیاا  به جای هود پرده اشپزخونه رو عوص کنی بهتر نیست .. زبرا  بزن  یا  پرده قشنگتر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
اون مدل ندادم بهش هنوز احتمالا پرده و فرش و عوض کنم قبل عید نمیتونم 

فرشت  که خوبه  ..  کرم دیگه   از این زبرا  سفید بزن  

گذاشتم بیا در مورد رنگ هودمم نظر بدین سیاه بهتره؟

مباااارکه

کنسولت عالیه،به نظرم دوتا شمعدون آنتیک باریک و بلند برای کنار آینه ها بگیر،چون آیفون بینشونه جلوش چیزی نذار.

دکوری جزیرت هم قشنگه 

برای باکس ها هم همون ست مسی و فیروزه ای بگیر.یا برنجی.نقره ای قشنگ نمیشه باید متضاد باشه.

هود هم دوستان بیشتر گفتن سفید،ولی اینی که هست یه نظر طوسی میاد تو عکس.

از آشپزخونت خیلی خوشم اومد.چقدر شد هزینه کابینت کردن؟ عکس کامل میدی

راااستی حالا میتونی پاک کنی😁

2738
مباااارکه کنسولت عالیه،به نظرم دوتا شمعدون آنتیک باریک و بلند برای کنار آینه ها بگیر،چون آیفون بینش ...

مرسی عزیزم پارسال انجام دادیم نزدیک ۱۲ شد بدون کمد دیواری به نظرت هودم و سیاه بخرم؟

اره تو فکرشم اشپزخونه برا فرش طوسی پرده زبرا سفید بزنم امسال قبل عید سرویس خواب خودم و دخترم و عوض ک ...

واسه خودتونو سفید بگیر  یا توسی  خیلی ناز   ساده هم باشه