2733
2739
عنوان

کجا میتونم نذری بدم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نذری رو همیشه مسجد پخش کن چون حداقل یه صلوات برات میفرستن بیرون الان اکثرا نه غسل دارن نه نماز ...

عزیز من مگه قراره با نذری نماز بخونه که غسل و وضو بخواد سعی کن به این چیزا فکر نکنی درست نیست به نظر من

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی را بزرگ خواهد داشت .14دی 98
2731
چی ببرم مثلا؟

من رفتم یه تعداد نوار بردم چون بعضیاشون پ ر ... میشدن یه جعبه شیرینی هم بردم با اقلام خوراکیه دیگه انقدر حوشحال شدم شب یلدا بود اینو اینجا گفتم چون کسی منو نمیشناسه خداروشکر ...

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی را بزرگ خواهد داشت .14دی 98
عزیز من مگه قراره با نذری نماز بخونه که غسل و وضو بخواد سعی کن به این چیزا فکر نکنی درست نیست به نظر ...

از نظر خودم درسته حتما که اینجا نوشتم عزیزم 

من برام مهمه که دست کسی نذری بدم که یا احتیاج داره که اون از همه بهتره یا کسی باشه که بدنش طاهر باشه 

در هر حال خدا قبول کنه از همه 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

از مسئولش پرسیدم گفت هر چی بیارین ما استفاده میکنیم لازممون میشه چون خیرین اداره میکنن دیگه

2740
من رفتم یه تعداد نوار بردم چون بعضیاشون پ ر ... میشدن یه جعبه شیرینی هم بردم با اقلام خوراکیه دیگه ا ...

مرسی عزیزم

خیلی پیشنهاد خوبی بود

همین کار رو میکنم

خدا قبول کنه همه نذوراتتون رو💝

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧