2733
2734
اره دیگه اونجوری سخت میشه باب دلت در نمیارن تازه فرقی هم نداره هم پول پارچه هم پول دوختش اماده بخری ...

اره

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا که میرفتیم 15 خرداد پاساژ رضا خیلی خوب بود الان چندساله تهران نیستم خبر ندارم عزیزم

اهان باشه گلم مرسی♥️

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
2731
من کیف و کفش چرم و روسری و چادر میخرم انشاءالله کیف و کفشمو از کرج میخرم 

ایشالاااا😊

خواهش میکنم تجریشم خوبه راستی عزیزم ولی خب هر دو جا خیلی شلوغه

اره بخصوص جاهای شلوغ با بچه خیلی سخته

2738
نمیدونم چی بخرم چکار کنم تو این گرونی 

اره واقعا خیلی گرونیه مخصوصا نزدیکای عید دیگه فاجعس حق داری ماهم همینطوریم عزیزدلم

اره واقعا خیلی گرونیه مخصوصا نزدیکای عید دیگه فاجعس حق داری ماهم همینطوریم عزیزدلم

جالب اینکه جنس خوب نمیتونی پیدا کنی انگار همه جنسای قدیمی میریزن مغازه که فروش بدن میدونن شب عیدی مردم نیاز دارن باید بخرن دیگه ☹

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
جالب اینکه جنس خوب نمیتونی پیدا کنی انگار همه جنسای قدیمی میریزن مغازه که فروش بدن میدونن شب عیدی مر ...

اره واقعا درست میگی