2733
2734
عنوان

جای من بودین چکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تا حالا برات پیش نیومده شوهرت یه مشکلی داشته باشه نتونه بیاد اونوقت تو مراسم خانواده خودت نمیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا اگه بدون شوهرت نمیری به نظرم در رفتارت تجدید نظر کن چون خانواده در مراسما هست که باید پشت هم باشن 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
دیگه نمیتونه به خاطر 1 نفر تغییر بد ه..به هر حال هر روزی میزاشت یک نفر نمیتونست بیاد ...زندگی رو انق ...

قبل اینکه مهمونی بگیره ازش خواسته بودم هفته اش رو تغییر بده بقیه شرایطشون اکی بود

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
نه رابطه ام با خوانواده ی شوهرم خیلی خیلی خوبه الان استثنا بود 

نمیدونم من اگه با اونا قهر باشم بعد شوهرم بره ناراحت میشم ولی در غیر اینصورت ناراحت نمیشم البته بازم بستگی به شرایط داره.

میشه هر جوری که اعتقاد دارین برام دعا کنین😍ممنون
بگذر...سکوت کن...حیف لحظه هامون ک الکی دعوا راه بندازیم ...بعدها بخندیم

دعوا نکردم سکوت سکوت فقط چون از قبل بهش گفته بودم اگه یه زمانی تنها بری دیگه هیچوقت باهات نمیام میخوام همن کارو کنم چون رفت و امد فقط برام دردسر شده ضمن اینکه خودش هر وقت با خانواده ی من رفت و امد میکنه خون به جیگرم مبکنه

نمیدونم من اگه با اونا قهر باشم بعد شوهرم بره ناراحت میشم ولی در غیر اینصورت ناراحت نمیشم البته بازم ...

نه قهر نیستم اما بهم بب توجهی شده

2740
شما تا حالا برات پیش نیومده شوهرت یه مشکلی داشته باشه نتونه بیاد اونوقت تو مراسم خانواده خودت نمیری؟ ...

همه رو تازه دیده بود ضرورتی نداشت بره من نا حالا خیلی کنار اومدم دیگه خسته شدم

بدون اینکه نظر منو بخواد رفت من عکس العمل نشون ندادم ولی مجبوره از این به بعد تنها بره چون قبلا ...

حالا عیب نداره یکی دوبار بزار تنها بره ولی خیلی کشش نده کدورت بشه

حالا عیب نداره یکی دوبار بزار تنها بره ولی خیلی کشش نده کدورت بشه

باید فکر اینجاش رو میکرد چون بااین ما انگار به من دهن کجی کرد چون خودش میدونست شرایطش رو ندارم ضمن اینکه طرف میتونست روزش رو تغییر بده از قبل که کسی رو دعوت کنه اطلاع داشت انگار رفتن یا نرفتنم براش مهم نبود

باید فکر اینجاش رو میکرد چون بااین ما انگار به من دهن کجی کرد چون خودش میدونست شرایطش رو ندارم ضمن ا ...

ناراحتیتو براش توضیح بده خب ولی دعوا نکن بزار یه کم اروم شی ولش کن مردا یه کم خنگن کلا.