2737
2739

مگه عهد بوقه بی سوادی من موندم چه طور تا حالا نرفتی از همون دختریت من ناحیه مقعدم خارش داشت نگاه کردم دیدم قرمزم شده سریع رفتم دکتر دید گفت قرچ گرفتی بعدم فهمید به خاطر تداخل دارویی بوده و دهرو داد شما هم خوب برو نشون بده یه راه حل بگیر 

نمیدونم عزیزم اخه یکی میگفت از کبد چرب ودیابت میتونه باشه به ازمایش بده خیال خودتو راحت کن اخه همسر ...

شربت زرشک برا کبد چرب خوبه؟

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به شوهرم بگم کجامیرم واسه چی میرم😢

راستشو بگو وگرنه مردا هزارتا فکر بد به ذهنشون میرسه بالاخره یبار دفترچتو میبینه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
خو فک میکردم همه اینطورن

نه عزیزم همه اینجوری نیستن البته سنتم کمه ببین هر مشکلی تو ناحیه واژن و مقعد داری حتما برو دکتر زنان خجالتم نکش حتی اگه برا رابطه مشکل داری دکتر قشنگ برات توضیح میده و بهت یاد میده تو اینجا پرسیدن فایده نداره به شوهرتم راستشو بگو بگو دوست ندارم جوش بزنه میخوام برم دکتر همین خجالت نداره سلامت جنسیتو جدی بگیر 

2740
شربت زرشک برا کبد چرب خوبه؟

اره کلا زرشک برای درمان چربی خون خوبه  اینو یه پزشک سنتی که خارج ایران دوره دیده بود تجویز کردن شربت به همراه خاکشیر بعد شربت عسل یک لیوان مه داخلش یک ق مربا خوری زرک بریزی شب تا صبح بمونه وقبل صبحانه بخوری همسرم از اینا جواب گرفت

6ماهه عروسی کردیم

خوب بخاطر همینه خجالت میکشی.الان ۶ماه هس ازدواج کردی بایدم واقعا چکاپ بشی پیش دکتر زنان تست پاپ اسمیر بدی بهانه خوبیه برو بعدم این مشکلت به دکتر بگو .به شوهرتم بگو میری چکاپ