2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بخیه های سزارین الان دقیقا یاد اون روزا افتادم.فقط باید سرپا بمونی و اروم باشامپو بچه بشوری .نشس ...

باشه. بخیه منو زیاد اذیت نکرد. فقط سرما خوردگی داشتم سرفه ک میکردم احساس میکردم شکمم داره میترکه ک خیلی کنترلش کردم.

2728
باشه. بخیه منو زیاد اذیت نکرد. فقط سرما خوردگی داشتم سرفه ک میکردم احساس میکردم شکمم داره میترکه ک خ ...

واااای یاد روزای سخت خودم می افتم ... فقط خوای آرومم میکرد ...بگیر بخواب ..شیاف هم عاااااالیییی بود برام ..

استارتر یه سوال راضی هستی از سزارین؟از کی میتونی گن بپوشی؟؟؟منم میخوام سز کنم برااون میپرسم

والله من نمیدونم طبیعی چطوره ولی سزارین هم مثل آب خوردن نیست بلاخره بعد زایمان یه روز رو تختی و نباید جا ب جا شی. یکم موضع بخیه سوزش داره ولی درد وحشتناکی نیست یه سوزشه دیگه. اما من از روز دوم تلاش کردم راه میرفتم اگه به بخیه فشار نیاد خیلی خوبه من بخاطر سرفه هام بخیه اذیتم میکرد الان خیلی بهترم 

دوستم با من زایمان کرد و طبیعی بود میگفت خیلی پشیمونه ک سزارین نکرده چون خیلی درد کشیده تا مقعد بخیه خورده و الانم شکل واژنش جالب نیست. 

واااای یاد روزای سخت خودم می افتم ... فقط خوای آرومم میکرد ...بگیر بخواب ..شیاف هم عاااااالیییی بود ...

جالبیش اینه من یدونه هم شیاف نزدم پمپ دردم نشد ک بگیرم. من کلا ب مسکنها حساسیت دارم. ولی بد هم نبودم

2740
استارتر آنژوکتی که روز عمل بهت وصل کردن خیلی درد داشت؟؟

ببین آنژیوکت دردش مثل زدن سرمه. ولی خیلی مهمه ک چطور بزنن ک اون آنژیوکت برات بمونه و همش سوراخ سوراخت نکنن. من یه بار بستری شدم یه انژیوکت زدن جنسشم خوب بود تا صبح هفت هشت تا سرم وارد کردن با اون انژیوکت ولی این بار دو تا بیمارستان رفتم دیوونم کردن اونقدر آنژیوکت زدن و دراوردن. بنظرم جنس آنژیوکتم مهمه

ببین آنژیوکت دردش مثل زدن سرمه. ولی خیلی مهمه ک چطور بزنن ک اون آنژیوکت برات بمونه و همش سوراخ سوراخ ...

مرسی عزیزم، من خیلی میترسم اخه سوزنش‌خیلب ضخیمه

ولی سرم‌سوزنش‌نازکه و اصلا دردی نداره

مرسی عزیزم، من خیلی میترسم اخه سوزنش‌خیلب ضخیمه ولی سرم‌سوزنش‌نازکه و اصلا دردی نداره

نه اصلا فرقی با زدن سرم نداره اگه جایی درد کشیدی احتمالا طرف بلد نبوده. سوزنش هم ک پلاستیکی و منعطفه بهتر از سرمه ک سوزنه و انعطاف نداره