2737
2734
عنوان

مدروفم

| مشاهده متن کامل بحث + 23020 بازدید | 21 پست

داروگیاهی من مصرف کردم اصلا موثرنبوده الان نزدیک 4ماهه الانم دارم سیاهدانه وعسل میخورم همراه با دمنوش دارچین آویشن وعناب ولی منظم نشده پریودی هام و میخوام بارداربشم ولی موفق نبودم

اول از همه باید سردی ها رو به طور کامل حذف کنی تا سه ماه. مرغ و تخم مرغ ماشینی کله پاچه و قهوه و نسک ...

سلام منم پریود هام نامنظم هستن دوروز پیش رفتم سونو کیست ندارم دکتر پروژسترون زد و مدروفم داد که استفاده کنم اینا جواب میده منم استفاده کنم؟

و اینکه همش و استفاده کنم یا یکی فقط؟

میخوام برای بارداری هم اقدام کنم ولی متاسفانه پریود های نامنظمی دارم 

چقدر دوست داشتنی هستند، آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما من ۱۶ سالمه و تنبلی تخمدان دارم و وزنمم بالاست دکتر رفتم و دکتر همین قرص رو برام نوشت الان میخام بدونم بعد چند وقت پریود میشم؟ اصن کمکی هم میکنه یه دونه قرص در روز؟

برای پلی کیستیک میخای استفاده کنی؟ 

سلام خانوم من ۱۶ سالمه و تنبلی تخمدان دارم و وزنمم بالاست دکتر رفتم و دکتر همین قرص رو برام نوشت الان میخام بدونم بعد چند وقت پریود میشم؟ اصن کمکی هم میکنه یه دونه قرص در روز؟

میشه بگین نگرانم یکم

2728
سلام خانوم من ۱۶ سالمه و تنبلی تخمدان دارم و وزنمم بالاست دکتر رفتم و دکتر همین قرص رو برام نوشت الا ...

بعد یک هفته پریود میشی

برقص و قانون را طوری بشکن انگار که از ابتدا نبوده است❤

من پریودیم نامنظم بود ودکتر گفت کمی ضعیفی تخمدان دارم براتنظیم پریودیم بهم قرص مدروفم داد تاده روز مصرف کردم شبی دوعدد بعددوروز پریود شدم وبهم گفت درحین مصرف قرص ها میتونی رابطه داشته باشی وامکان بارداری بیشتره 

ایا شما دراین باره نظری دارین 

کیا باردارشدن ؟