2752
2734
عنوان

اکلیل لباسم میریزه میخوام فروشنده رو فحش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 13608 بازدید | 20 پست
حالا خوبه انقدر پول دادی  من متری ۲۵۰ فک کنم خریدم یا بیشتر یادم نیست  مجلسی دوختم چند م ...

فروشنده نامرد بهم گفت زیاد نمیریزه ولی الان میگه میحواستی نخری این حرف برام سنگینه

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 
استارتر از اون لمه های ک برق میزن زری دارن میگرفتی بهتر بود اونا فک نکنم دیگ بریزن چون زری ان اکلیل ...

چه مدلین؟

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی راهکاری بلد نیست؟ اکلیلاش بریزه کامل زشت میشه

2731

اولش فک کردم از من پارچه خریدی ، خیییلی هم تعجب کردم!!!  

عزیز دلم لمه ها انواع خیلی مختلفی دارن 

من خودم لمه ۳۰ تومنی دارم ک اکلیل هاش میریزه 

لمه ۴۰ تومنی هم دارم ک اصصلا ریزش نداره 

دیگه باید باهاش مدارا کنی  فروشنده ها هم نمیگن جنس ما بد هست 

من ۳ ماه پیش ی شلوار خریدم گفت جنسش عالیه  اما الان پرز داده و قرمز شده 

چه میشه کرد  بیخیالش شو   

اگر دوست داشتی تو کانال تلگرامم جوین شو @Parchesara

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود