2737
2734
عنوان

کیا با وجود تنبلی تخمدان زود باردار شدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 35 پست
بعد سقط هیچ ازمایشی ندادی؟؟

چرا آزمایش ژنتیک دادم که فهمیدم انعقاد خون دارم و هروقت حامله شدم باید هرروز آمپول بزنم ولی سقطم به این دلیل نبوده این مشکلو از بس آزمایش دادم فهمیدم دکتر گفت خوب بوده فهمیدی چون اگه دوباره حامله میشدی ممکن بوده دوباره سقط شه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
منم سه ماهه سقط کردم فعلا نرفتم اقدام

من ۵ ماه صبر کردم بعد سقطم یکم عفونت دهانه رحم داشتم صبر کردم اون خوب شه بعد

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا آزمایش ژنتیک دادم که فهمیدم انعقاد خون دارم و هروقت حامله شدم باید هرروز آمپول بزنم ولی سقطم به ...

دکتر من اصلا ازمایش ایمنی انعقادی رو برام نمینویسه و ازمایش ژنتیک،من فقط ازمایش هورمونی و ویروس ها رو دادم و تست پاپ اسمیر

دکتر من اصلا ازمایش ایمنی انعقادی رو برام نمینویسه و ازمایش ژنتیک،من فقط ازمایش هورمونی و ویروس ها ر ...

چون آزمایشش گرونه دکترا بایه سقط نمینویسن منم دکترم ننوشت رفتم یه دکتر دیگه به زور گفتم بنویس گفت گرونه گفتم  اشکال نداره بنویس دیگه نوشت

ولی من از رو آزمایش خون به غلظت خون شک کرد دیگه گفتم برا مطمعنی اونارم بنویس

2728
چون آزمایشش گرونه دکترا بایه سقط نمینویسن منم دکترم ننوشت رفتم یه دکتر دیگه به زور گفتم بنویس گفت گر ...

وای چیکار کنم ؟؟؟خیلی میترسم به دکترم گفتم ایمنی انعقادی رو بنویس گفت من دکترم یا تو،از طرفی تنبلی دارم دیر باردار میشم از طرفی هم میترسم سقط شه ولی من غلظت خون ندارم