2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم چی؟؟

روش اش معمولایه اسمی میفته اسم امامامون من دیدم

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2731
از واقعنی ؟؟؟به نیت امام زمان عج و چهارده معصوم درست کردم آن شاء الله هر چه زودتر آقا ظهور کنند

اره روش اش شمام انگاریه اسم افتاده ها خوب دقت کنیدمعلوم میشه

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

میتونم ازتون خواهش کنم واسم دعا کنید ۹ماهه مشکل اساسی دارم بخاطرش افسرده شدم ازتون عاجزانه خواهش میکنم از ته دلتون دعا کنید مشکلم حل بشه و حاجتم روا بخدا همه امیدم ب دعای شما و اطرافیانمه

میتونم ازتون خواهش کنم واسم دعا کنید ۹ماهه مشکل اساسی دارم بخاطرش افسرده شدم ازتون عاجزانه خواهش میک ...

ان شاء الله بحق علی علیه السلام و اولادانش بزودی زود حاجت روا بشی غم نبینید شماهم برا ظهور امام زمان علیه السلام دعا کن

الهی به امیدتو خدایاشکرت