2733
2734
عنوان

خانما طول سرویکسم یهو کم شده تورو خدا بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 90 پست
به نظرم تا سونوي معتبر بري و تكليفت معلوم بشه بزار 

باشه ممنون

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
به نظرم تا سونوي معتبر بري و تكليفت معلوم بشه بزار 

مرسی از راهنمایی هاتان خانمی التماس دعا 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اصلا نگران نباس ارامشتو حفظ کن عروسکتو براش نذر کن ک صحیح و سالم باشه عزیزم دسشویی میری خیلی زور نزن سعی کن عضلات کغ لگن و واژنتو با کگل تقویت کنی غذاهایی ک باعث میشن شکمت سفت بشه یا انقباض پیدا کنی اصلا نخور ریلکس باس تنفس یوگایی کار کن انشالله خیره❤️

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
من هنوز توی ماه هفتم   تازه ماه هفتمم  کامل نشده گفتم که ۲۷ هفته ام    اون ماه ...

عزیزدلم خونسردی شما و اینکه با همه جون و دل 

خودت و فرزندت رو بسپاری به خدا خیلی خیلی مهمه 

آیه الکرسی بخون انشالله بلا دوره

فعلا استراحت کامل باش

فقط دستشویی فرنگی باشه

زیره ب اس ن ت یک بالشت کوچیک بذار

اگر آمپول ریه نزدی حتما به دکترت بگو واست بزنه

آمپول پرولوتن رو انشالله هر جور شده پیدا کن

و اینکه اگر اطرافت مامای قدیمی خیلی خیلی ماهر

سراغ داری واسه هدایت بچه به سمت بالا استفاده کن

وای مواظب باش فانلینگ نشی دختر استراحت مطلق مطلق باش حتی برا دسشویی هم نیا پایین بگو لگن بگیرن بر ...

ولی نه اون جوری که نمیشه دستشویی رو که میرم

فانلینگ چیه ؟

عزیزم اصلا نگران نباس ارامشتو حفظ کن عروسکتو براش نذر کن ک صحیح و سالم باشه عزیزم دسشویی میری خیلی ز ...

چشم ممنون گلم 

عزیزدلم خونسردی شما و اینکه با همه جون و دل  خودت و فرزندت رو بسپاری به خدا خیلی خیلی مهمه&nbs ...

چشم الان سعی میکنم خونسرد  باشم ایت الکرسی هم همیشه  میخونم 

آمپول رو هم خوشبختانه پیدا کرده همسرم 

مگه بگم به بقیه ببینم هست مامای حاذق و قدیمی 

من سعی میکنن رعایت کنم انشاالله که بچم برام بمونه  با توکل بر خدا و دعای خیر شما عزیزان 

چشم الان سعی میکنم خونسرد  باشم ایت الکرسی هم همیشه  میخونم  آمپول رو هم خوشبختانه پ ...

آفرین دوست خوبم دلتو بسپار به خودش 

تا خودش نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته

خدا رو شکر که آمپولا هم پیدا شد توو خونه بزن بلند نشو

چله عاشورا بردار انشالله فرشته ت سرِ موقع

صحیح و سلامت به بغلت میرسه و مایه آرامشت

میشه. 

عزیزدلم مطمئن باش خدای مهربون تلاشِ این 

روزهای بنده ش رو میبینه و خودش حافظِ هر دوتون هست. الهی آمین

بسم الله الرحمن الرحیم. فالله خیرٌ حافظا و هو الرحم الراحمین. 

زیاد تکرار کن قربونت برم. انشالله دلت آروم بگیره

عزيزم توكل كن به خدا

منم ٢١هفته بودم كه سرويكسم شد٢٦ و دكترم گفت ريسك داره بخواي سركلاژ كني

از اون موقع تا الان استراحت مطلقم

زير پاها و بانسرو بيار بالاتر كه تو شيب بخوابي

يبوست اصلا نذار بگيري

دستشويي هم فقط فرنگي استفاده كن

حمام هفته اي يه بار خيلي كوتاه

از دكترتم بخواه كه آمپولاي ريه رو بزني

ايشالا كه هيچ اتفاقي نمي افته

چشم الان سعی میکنم خونسرد  باشم ایت الکرسی هم همیشه  میخونم  آمپول رو هم خوشبختانه پ ...

عزیزم خواهش میکنم ما رو از حالِ خودت بی‌خبر نذاری

فردا صبح شیفت حرمم هست انشالله فردا توو حرم مطهر

خیلی واست دعا میکنم انشالله امام رضا علیه السلام پادرمیونی میکنن و دلت شاد میشه عزیزدلم 

میخوام فردا خدمتم رو خشنودی امام رضا 

به نیابت از همه مادرای منتظر

انجام بدم و ثوابش رو با همه قلبم به امام زمانم هدیه

کنم. خدایا از ما به کرمِت بپذیر. 

عزیزم خواهش میکنم ما رو از حالِ خودت بی‌خبر نذاری فردا صبح شیفت حرمم هست انشالله فردا توو حرم مطهر ...

فدات شم مهربونم چشم حتما خبرت میکنم خیلی ممنون که راهنمایی م کردی و آرومم  کردی خیلی بهترم الان با مثانه پر که رفتم ۳۵ بود سرویکسم آمپول رو هم زدم استراحتم   الان تا هفته بعد که دوباره برم سونو ببینم وضعیتم چطوره 

مرسی از اینکه رفتم میکنه امام رضای غ ی بی خودش کمکم کنه بچه ام به موقع و بسلامتی دنیا بیاد

و انشاالله شمام هر چی از خدا میخواهی بهت بده 

واینکه چقدر خوب که خادم آقایی خوش به سعادتت

فدات شم مهربونم چشم حتما خبرت میکنم خیلی ممنون که راهنمایی م کردی و آرومم  کردی خیلی بهترم الان ...

خدا رو صد هزار مرتبه شکر. 35 خیلی عالیه

عزیزم خطر رفع شده فقط و فقط استراحت کافی

داشته باش. که انشالله هفته های باقیمونده به

خیر و خوشی با دلِ آرووم سپری شه

عزیزم در مورد قرص ایزوپرین هم با دکترت مشورت کن

این قرص از انقباضات جلوگیری میکنه

راستی امروز، حرم خیلی به یادت بودم به حق امام رضا 

از استرس و دلهره دور باشی و سر موقع با دیدن میوه دلت

شاد بشی.