2737
2734
به سلامتی عشقم،منم دوقلو دارم،عزیزم من گروه دوقلویی دارم درخواست دوستی براتون میفرستم،اونجا لینک میف ...

توی گروهتون کسایی بودن با ناباروری دوقلو اورده باشن؟

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دارویی؟ ناباروری داشتی؟ من بچه دار نمیشم در تلاشم...

لتروزول  

پلی کیستیک بودم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728

خوش بحال همه اونایی که دوقلو دارن. حسودی نمیکنم،خدا براتون نگهشون داره، غبطه میخورم خدا انشاا... بمنم بده 

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...
2740
خوش بحال همه اونایی که دوقلو دارن. حسودی نمیکنم،خدا براتون نگهشون داره، غبطه میخورم خدا انشاا... بمن ...

انشالله خدا به همه بچه بده عزیزم

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.