2737
2739
عنوان

بیبی چکم هاله داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 63 پست
دعا کن اگه باردار نیستم زودتر پریود شم ازین دردای لعنتی و مخصوصا انتظار خسته شدم

هرچی عقب جلو بندازی خوبه یعنی رحمت داره اماده میشه واسه بارداری من خودم تازمانی ک پریودم منظم بود باردارنشدم وقتی عقب وجلو انداختم دوماه بعد باردارشدم امیدت فقط ب خداباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی عقب جلو بندازی خوبه یعنی رحمت داره اماده میشه واسه بارداری من خودم تازمانی ک پریودم منظم بود با ...

امیدم به خدا هست ولی این ماه اگر نباشم دیگه دکتر نمیرم دارو هم نمیخورم‌چون نه توانشو دارم نه‌روحیه شو

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
روز موعد بیبی زدم هاله هم ننداخت انداختم سطل اشغال بعد که میخواستم روز بعدش سطل اشغالو خالی کنم دیدم ...

به دلت بد راه نده

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2731