2752
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی شده؟؟

من ۱۷روز پیش اقدام به بارداری کردم همینطور تا ۷بار یک روز در میون و دو روز در میون رابطه داشتم واسه بارداری دو سه روزه زیر دلم سمت راست درد میکنه رفتم سونو میگه کیست هموراژیک داری میدونین که این کیست مانع بارداری میشه؟یعنی این رابطه هایی که داشتم واسه بارداری بی فایدس؟؟

من ۱۷روز پیش اقدام به بارداری کردم همینطور تا ۷بار یک روز در میون و دو روز در میون رابطه داشتم واسه ...

فک‌نکنم کیست هموراژیک اذیت کنه 

کیست هموراژیک کیست معمولیه که تو‌خودش خونریزی کرده و خون رسوب کرده

یعنی امکانش هست الان باردار باشم؟

چرا نباشه عزیزم شما مشکلی ندارید

یه دکتر زنان برید شاید دارو بدن تا کیست از بین بره

من چند سال پیش یه کیست ۲۳ میل داشتم دکتر گفت مهم نیست با پریودت دفع میشه

چرا نباشه عزیزم شما مشکلی ندارید یه دکتر زنان برید شاید دارو بدن تا کیست از بین بره من چند سال پیش ...

منم کیست هموراژیک دارم ۴۳میل!ماه اول مصرف دارو هستم با دل پاکتون دعام کنین

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
منم کیست هموراژیک دارم ۴۳میل!ماه اول مصرف دارو هستم با دل پاکتون دعام کنین

ایشالا شما به زودی خوب میشی ولی کیست هموراژیک مشکلی ایجاد نمیکنه و‌رفع میشه کاش مال منم هموراژیک بود