2733
2734
من هرچی هم که باشم نه به حودم مغرورم نه اینکه خودمو پاک میدونم اما انقدر از خدا میترسم که بخاطر همین ...

من نگفتم شما پاك نیستی. شما هم به من گفتی از بولهوسا حمایت میكنم پس مطمعن باش منم شما رو حلال نمیكنم كه این تهمت رو بهم زدی و به خدا میسپرمت.

من نگفتم شما پاك نیستی. شما هم به من گفتی از بولهوسا حمایت میكنم پس مطمعن باش منم شما رو حلال نمیكنم ...

عجب...‌!!!!

گویا فراموشی هم دارید

این عین جمله‌ی شماست

زیاد فك نكن پاكی ....

بله شما میگی زنان علیه زنان 

اون خانم رو با خانمایی که چیزی به اسم تعهد و اخلاق سرشون میشه رو یکی نکن، اتفاقا این کار شما خیانتیِ در حق ما، در حق خودت...

شب خوش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من اونی که این فیلم رو تولید کرده گناهش از اونی که پخشش کرده کمتر نیست!!!  فیلم کاملا ب ...

فک کن فیلمو عکس عروسیت پخش بشه

ابروت رفته

بعد بیای بگی چرا فیلم گرفتی?!

اونا ک کار اشتباهی کردن همچین فیلمی گرفتن

ولی نجس اصلی اون پسره ست ک پخش کرد

سلام ملیکم
فک کن فیلمو عکس عروسیت پخش بشه ابروت رفته بعد بیای بگی چرا فیلم گرفتی?! اونا ک کار اشتباهی کردن ه ...

فیلم و عکس عروسی رو با همچین فیلمی نمیشه مقایسه کرد. و پخش شدن فیلم و عکس عروسی باعث بی آبرویی نمیشه. قیاستون غلطه. نظر شخصی من ( دقت کنید شخصی) اینه که هر دو به یه اندازه مقصرن. 

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر...   

2728
عجب...‌!!!! گویا فراموشی هم دارید این عین جمله‌ی شماست زیاد فك نكن پاكی .... بله شما می ...

یعنی شما الان مثل مریم مقدیسن یكی از معصومین هستین كه صد در صد بیگناه باشین كه من گفتم فك نكن خیلی پاكی ناراحتتون كرده. یعنی تا حالا اشتباه نكردی گناه نكردی هیچ كس صد در صد بیگناه و پاك نیست. منظور منم اینه. منم پاك نیستم هیچ انسانی بیگناه و پاك نیست. خواستم با اون جمله بگم ما ادما همه گناهكاریم همه اشتباه میكنیم.  ولی تاوانش نباید این باشه كه ابرومون بره. اگه من منظورمو تو جمله بد گفتم معذرت میخوام ولی واقعیت اینه كه خدا گناهان ما رو مپوشونه كه ابرومون  نره.  وقتی بنده خدا ابروی كس دیگه رو ببره مثل پخش كردن فیلم گناه نبخشیدنیه. خدا بخشندس و پوشاننده عیب ولی وای به حال ما كه فقط قضاوت میكنیم امام صادق فرمودن اگر انسانی انسانی را به خاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود

شب خوش 

بنطر من ابروت میره تو فامیل

فامیل که خودشونم تو عروسی بودن. بیخیال دوستم. فرهنگا با هم فرق میکنه. شاید تو فرهنگ شما عکسا و فیلمای عروسی ناجور هستن و باعث آبروریزی  

فامیل که خودشونم تو عروسی بودن. بیخیال دوستم. فرهنگا با هم فرق میکنه. شاید تو فرهنگ ...

نه مردای فامیلو میگم اگه ببین 😐😐😐😐

اره راست میگی فرهنگا باهم فرق داره شاید شما ول هستین زنو مرد تو فامیل😂😂😂😂

سلام ملیکم
2738
نه مردای فامیلو میگم اگه ببین 😐😐😐😐 اره راست میگی فرهنگا باهم فرق داره شاید شما ول هستین زنو مرد ...

ما حداقل فرهنگمون در این حد هست که به عقاید بقیه احترام بذاریم. حالا چه ول باشیم چه نباشیم اینش به شما ارتباطی نداره دوست خوبم. لطفا منو دیگه ریپلای نکن.