2737
2734
عنوان

از طلاق میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 60 پست
خب مگه کسی مرد رو زور کرده که با یه زن غریبه بره بیرون و مقدمات طلاق رو بچینه.؟؟؟ مگه دختره با دستب ...

جواب دل شکسته ی منو کی میده

روز و شب گریه میکنم

از خدا ک نمیترسن

حالم میگیره وقتی یادم میوفته دوسم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جواب دل شکسته ی منو کی میده روز و شب گریه میکنم از خدا ک نمیترسن حالم میگیره وقتی یادم میوفته دوس ...

جواب دل شکسته شما هم داده میشه.

سخت ترین مجازات برای شکستنه دل هست. و آه دل شکسته میگیره البته اگه درست نفرین کنه.

به هر حال شوهری که خیانت میکنه یه روز طعم خیانت رو میچشه.

انشاله خدا به دلت شکسته ات صبر بده.

درکت می کنم.

ای بابا وقتی خود پدر مادرا شکم بچه هاشونو دارن پاره میکنن و فقط بفکر خودشونن از غریبه چه توقعیه

من دارم میمیرم از زندگیم بیرونم کرده واس ی هرزه

خدا لعنتش کنه

جواب دل شکسته شما هم داده میشه. سخت ترین مجازات برای شکستنه دل هست. و آه دل شکسته میگیره البته اگه ...

هیچی ارومم نمیکنه بد شکستیه

با هیچی اروم نمیشم دیوونه شدم با یکی دیگ رفته

اینقد دلم خستس نفرینامم سنگین میگیرن

2740
هیچی ارومم نمیکنه بد شکستیه با هیچی اروم نمیشم دیوونه شدم با یکی دیگ رفته اینقد دلم خستس نفرینامم ...

درکت می کنم. 

من خودم یک سال و سه ماه و بیست و یک روزه از گریه چشمام ضعیف شده. هر لحظه نفرین می کنم. شب تا صبح قران می گیرم بالای سرم. و از خدا می خوام که آخرین لحظات زندگیش باشه ...... اما کس دیگه ای رو نفرین نمی کنم. چون هیچ کس به غیر خودش مقصر نیست......

دعای نفرین و هلاک شدن ظالم رو می خونم.......

هیچی ارومم نمیکنه بد شکستیه با هیچی اروم نمیشم دیوونه شدم با یکی دیگ رفته اینقد دلم خستس نفرینامم ...

عزیزم کوتاه نیا ببین این زن هرزه کیه برو دعوا کن از حقت دفاع کن الکی زندگیت را به یک نفر دیگه نده