2737
2734
اه اصلا به امضات دقت نکردم همون بار اول گرفت ؟ انشالله سالم بیاد بغلت 😍😍😍 برای ما هم دعا کن  ...

اره هزيزم باراول خداروشكر مثبت شدم دوقلو 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من ماه گذشته ivf  انجام دادم دو روز بعد انتقال دادم ولی بدن هر کسی فرق داره گاهی رحم آماده نیست دکتر میزاره برای ماه بعد فریز میکنن بعضیا اعتقاد دارن فریز کنن جنین بهتر جواب میده بخاطر همینه نگران نباش هر وقت پزشکت تشخیص بده باید انتقال بدی 

من جاریم تخمک کشی کرد دو روز بعدش انتقال دادن براش .ولی جاریم عشق گشتن بود روز 15 رفت خونه دوستم بچه ...

نه ربطی نداره عزیزم اگه قراره بچسبه روز اول به رحم میچسبه با جایی رفتن که جنین نمی افته 

نمیخوام تو ذوقت بزنم خیلی سخته خیلی  و اگه خدای نکرده برات نگیره به معنای واقعی کلمه نابود میش ...

😔😔😔😔

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738