2733
2739
این میخواد دردا ک شروع شدن بعد بنویسه مثلا ضربان قلب بجه ضعیفه وفلان اگه ن از قبلش نمیتونن کاری انجا ...

خب بازم خوبه حداقل بیمه هزینه ش میده نمیخوادم ده ساعت درد بکشی.من طبیعی زابمون کردم خییییلی پشیمونم

اتفاقا دکتر خوبیه  که .چرا چی گفت مگه؟

اه اه افتضاحه.من واینقدر ترسوند تاریخ واشتباه گفت گفت بچه ات توی ۳۰ هفته مونده وشما باید ۳۲ هفته باشی من هرجی گفتم ۲۸ هفتمه گفت نه دکترت اشتباه کرده باید ۳۲ هفته باشی هرجی گفتم‌قبول نکرد اخرم‌گفت برو بیرون نانه بزنم دکترت خونرسانی و اکسیژن رسانی ب بچه کمه اینقدر گریه کردم بعد ی ربع صدام زد ک‌من‌معذرت میخوام اشتباه کردم شما ودکتر درست گفتی ک‌۲۸ هفتته منم گفتم معذرت میخوام جیه هواست وجمع کن من وسکته دادی احمق

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا دکتر خوبیه  که .چرا چی گفت مگه؟

ساعت ۹ونیم صبح بهم نوبت داد ۵بعدازظهرمن وفرستاد داخل نوبت دهیش افتضاحه خود دکترش هم خوب بود.انصافا دکتر حسن‌پور همه چیش عااااالیه نوبت دهی خودش تشخیصش عاالیه

2731
ساعت ۹ونیم صبح بهم نوبت داد ۵بعدازظهرمن وفرستاد داخل نوبت دهیش افتضاحه خود دکترش هم خوب بود.انصافا د ...

اره اول حسن پوره.منم خیلی رو نوبت دهی رفعیی اعصابم خورد شد .اینا همه زن حامله با هزارجور سختی ومشکل  .منشی نکبت ک میدونی حداقل تا ۳.۴ساعت دیگ نوبتت نمیشه ساعت حضورو درست باید بگه

اره اول حسن پوره.منم خیلی رو نوبت دهی رفعیی اعصابم خورد شد .اینا همه زن حامله با هزارجور سختی ومشکل ...

دقیقا من ۶ساعت تومطب بودم داشتم میمردم دیگه خب بگو احمق نوبت رو درست بگو.حسن‌پور میگه ۴ ونیم اینجا باشه نهایت ۵ونیم میری داخل دیگه 

دقیقا من ۶ساعت تومطب بودم داشتم میمردم دیگه خب بگو احمق نوبت رو درست بگو.حسن‌پور میگه ۴ ونیم اینجا ب ...

منم توبه شدم دیگ رفیعی نرم .بیچاره یه زنه از بس مثانه ش پر شده بود گریه میکرد نمی تونست کمر راست کنه .۵ساعتم منتظر بود دلش نمیشد نوبتش از دست بده بره مثانه ش خالی کنه

2738
منم توبه شدم دیگ رفیعی نرم .بیچاره یه زنه از بس مثانه ش پر شده بود گریه میکرد نمی تونست کمر راست کنه ...

اره منم ازاینا زیاددیدم توی مطبش.دکتر کوچه باغی هم بداخلاقه نه؟من سونو قلب رو رفتم اونجا ولی اونم نوبت دهیش خوب بود

اره منم ازاینا زیاددیدم توی مطبش.دکتر کوچه باغی هم بداخلاقه نه؟من سونو قلب رو رفتم اونجا ولی اونم نو ...

😂😂اره دقیقا اخمو بداخلاقه جواب درست نمیده ۱۶ هفته رفتم واسه تغین جنسیت گفت پسره دو بار پرسیدم مطمعنین دعولم کرد😅میگه خانوم مگ باهاتون شوخی دارم دیگ هیچی نگفتم .سریا قبلم سوال میمرسیدم جوتب نمیداد.ولی چون نوبتش به روزه میرم .سونو اخریم رفتم پیش عابدینی ولی پشیمون شدم چون مانیتور سمتم نبود بچم ندیدم😅😅

😂😂اره دقیقا اخمو بداخلاقه جواب درست نمیده ۱۶ هفته رفتم واسه تغین جنسیت گفت پسره دو بار پرسیدم مطمع ...

من کفتم میشه صدا قبلش گوش بدم گفت صدا قلب ومیخوای چکار؟؟بعد گفتم کفشم ودر بیارم بخوابم گفت مگه از کفشت میخوام سونو بگیرررم خانم بگیرربخواب بی حرکت