2737
2739
روم نمیشه 🤭 میخندن بهم دختر۲۶ ک چند ماه دیگه ۲۷ برا دوران جوونی خوب بود  حلقه هم نیس کسی نی ...

ان شالله ی بخت خوب نصیبتون بشه

هنوزم وقت دارین

نگران نباشین

دعا کنین هر وقت ازدواج میکنید خوشبخت شید

چیزی برای نوشتن ندارم حتی دعایی هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله ی بخت خوب نصیبتون بشه هنوزم وقت دارین نگران نباشین دعا کنین هر وقت ازدواج میکنید خوشبخت ...

ن نگران نیستم فقط حوصله خواستگار ندارم از داداشم و بابام خجالت میکشم 

ممنونم عزیزم زنده باشی و حاجتروا بشی انشالله

2731
ن نگران نیستم فقط حوصله خواستگار ندارم از داداشم و بابام خجالت میکشم  ممنونم عزیزم زنده باشی و ...

خجالت نکش 

پرو باش دیگه 

ممنونم عزیزم 

چیزی برای نوشتن ندارم حتی دعایی هم ندارم
خجالت نکش  پرو باش دیگه  ممنونم عزیزم

🤭نمیتونم باورکن قرمز میشم رنگ عوض میکنم 

خواهرم ب بابام میگه وقت عروس کردنش نیس دختری ک برا اومدن خواستگار رنگ عوض میکنه هنو وقت شوهرش نیس میگ باید پررو باشه ک عروس میکنی خیالت راحت باشه از پس خودش برمیاد 😉

2740
انشالله ی ادم خوب همونیکی خودت میخوای نسیبت کنه خدا  آمین  صلوات برات میفرستم گلم خوشبخت ...

خدا خوشی دو دنیا نصیبتون کنه. آمممممممممممین به عشقم برسم

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
نمیشه.باید خودت باشیع.اخه رو دستت باید گرفت

عزیزم ی سوال من برا خودم گرفتم ۲۶ تا خورد ب لیوان صدا داد بعد بار ۲۷ بدون صدا خورد ب لیوان همونجا مماس با دیواره لیوان موند ب نظرتان همون ۲۷ میشه؟

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
برا من ک درست بود، دختر خاله م همیشه میگه برام بگیر 27 سالگی میاد براش، میگه نه اشتباهه بازم بگیر 😅 ...

ببخشید من برا خودم گرفتم ۲۶ تا صدادار خورد ب لیوان ۲۷مین بدون صدا با دیواره لیوان مماس شد و موند ب نظرتان ۲۷ سالگی میشه برا من؟

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
ببخشید من برا خودم گرفتم ۲۶ تا صدادار خورد ب لیوان ۲۷مین بدون صدا با دیواره لیوان مماس شد و موند ب ن ...

والا نمیدونم عزیزم ،حتما همون 26،7سالگیه دیگه ،ان شاء الله بختت بلند باشه 😍❤️