2733
2739
خب اینا از علایم بارداریه....... مبارک باشه.....فولیکولهات توی تخمدان راست بود یا چپ؟؟

من سونو نرفتم ولی هر دو درد میکرد روز تخمک گذاری.چون کلومیفن خورده بودم پوستم کنده شد از بس درد کشیدم.

خسته ام خیلیییییی.
من سونو نرفتم ولی هر دو درد میکرد روز تخمک گذاری.چون کلومیفن خورده بودم پوستم کنده شد از بس درد کشید ...

آره کلومیفن باعث میشه تخمدانها شدید درد بگیره،منم ماه قبل اینجوری بودم،فقط می خواستم ببینم اگه فولیکول توی تخمدان راست باشه و لقاح انجام بشه،حتما باید تخمدان سمت راست درد بگیره؟؟؟ نمیشه سمت چپ هم درد بگیره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سونو نرفتم ولی هر دو درد میکرد روز تخمک گذاری.چون کلومیفن خورده بودم پوستم کنده شد از بس درد کشید ...

خودت تا۱۰ سال بچه نمیخواستی یعنی؟؟؟😮

من ی سال بیشتره سره خونه زندگیمم اما اقدام داریم و میخوام زودتر نینی بده خدادبهمون انشالله

چن وقت اقدام داشتین؟؟؟؟

ایشالا محتاج بنده هات نشیم خدا جان
آره کلومیفن باعث میشه تخمدانها شدید درد بگیره،منم ماه قبل اینجوری بودم،فقط می خواستم ببینم اگه فولیک ...

چرا نشه؟؟؟خوبم میشه.من که اینجور بودم.

خسته ام خیلیییییی.
2731
2738
والا پریروز پیش ماما رفتم.اون معاینه کرد دهانه رحمم رو گفت بارداری دیگه مطمین شدم ولی باز شک کردم ام ...

آزمایش ندادی

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
کمر درد نه ولی تیر کشیدن تو واژن یهویی و دور ناف و زیر دل بگیر و ول کنه دارم.

منم امروز موعدم بودم یهو تو وازنم تیر میکشه انگار میخواد پرید بیاد ولی زود خوب میشه قبلا اینطوری شدم پنح روز بعدش خونریزی کردم میترسم میشه برای منم دعا کنی اگه باردارم سالم باشه سه ساله منتظرم

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
وای شما هم تازه مامان شدی

اره عزیزم . اول هفته ۶ ام 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم