2733
2734
عنوان

بازهم تولدم یادش رفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم پس فردا تولدمه 😢  احساس بدی دارم احساس پیری

عه منم پس فردام😍🤩🥰

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
عکس خودتی میزاری استوری  من یه عکس خوبم ندارم که🤦‍♀️

نه باو خیلی خوشگلم باز ملتو نزدیک یلدا بترسونم😂 یه متنی چیزی 

میزارم مثلا .... 

روز تولدم بود 

اما کسی نفهمید 

حتی برای تبریک 

یه دوست هم نخندید 😭😭😭

ولی دشمن شاد کنه 😂

❁◕ ‿ ◕❁

خودت تولد بگیر برای خودت وبهش از همین الان زنگ بزن بگو که فردا تولدمه ازت انتطار کادو دارم 

بعضی از مردها رو باید زور کنی تا این چیزها یادشون بمونه.  

بعدها حسرت میخوری به این روزها که  حالا اون یادش رفته چرا خودت برای خودت یه کاری نکردی

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2738

من امسال خیلی دلم شکسته بود .من همیشه نزدیک تولدم که میشد به شوهرم میگفتم یادت نره ها تولدمه به شوخی.یا یبار گفتم تو چرا اصلا سورپرایز کردن بلد نیستی گفت انقد که یادآوری میکنی آدم نمیتونه سورپرایز کنه گفتم ایندفه هیچی نگم ببینم میخواد چیکار کنه.انقد که از ده روز قبلس منتظر تولدم بودم میگفتم ینی میخواد چیکار کنه .روزه تولدم افتاد تو هفتم محرم.من اصلا حواسم نبود بعد که یادم افتاد گفتم خب حتما بدون جشن سورپرایزم میکنه.روز تولدم صب که پاشدم فقط یه تبریک گفت گفت بذار عاشورا تموم شه جبران میکنم اون روز ناهار هم برام مهمون اومد حالم بدتر شد.بعدشم که هیچکار نکرد دیر شد دروغ شد.هنوز که یادم میاد اعصابم خورد میشه.روز تولدم خیلی سعی میکرد حالمو خوب کنه ولی فقط اشک تو چشام جمع میشد پاک میکردم