2733
2734
عنوان

خواهرشوهرای نفهممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 95 پست
من واقعا نمیتونم اینقدر بیشعوری رو تصور کنم که بدونم چه کار میکردم و چه واکنشی نشون میدادم...

من مطمئنام تو هیچ شرایطی نمیتونم به مهمون بی احترامی کنم یا غذا جلوش نزارم.چون پیش اومده که مهمونی داشتم که بیشعور باشه.من بودم تو پذیرایی کم نمیزاشتم اما بعدا خیلی منطقی با خواهر شوهرم صحبت میکردم اگه واسم واقعا اون شب سخت گذشته یا خوشم نیامده باشه از کارشون

سلام هومت جان خوبی😘😘 به سلامتی مادر شدنت رو تبریک میگم ❤️

عزیزمممممم😍😍

چه خوب یادت مونده😃😃😃😃

مرسی 😘😘با یککککک بدبختی باردار شدم بالاخرررررهههه😅😅

شما نینیت بدنیا اومده قطعا. درسته؟؟

من حافظه ام داغووونه🙈🙈

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممممم😍😍 چه خوب یادت مونده😃😃😃😃 مرسی 😘😘با یککککک بدبختی باردار شدم بالاخرررررهههه😅😅 ...

مگه میشه یادم بری هومت جان 😃😃😘😘😘😘

یادت نمیاد من پارسال تیر ماه سقط کردم خیلی دلداریم میدادی 😋🥰🥰🥰

دو ماه بعد تو شهریور باردار شدم بهت هم گفتم ..دخترم ۳۱ فروردین امسال (زایمان زودرس) بدنیا اومد ❤️💋

بهمن یا اسفند ماه پارسال پیام دادم گفتی داری میری خارج از کشور گمونم کانادا گفتی😘

خیلی خوشحال شدم مامان شدیییی 

عزیزم خیلی گلی خیلی دلم برات تنگ شده بود چون کم میای🌺

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

@ستاره___  

چرا اونارو یادمه

فقط نمیدونستم چقد گذشته الان نینی بدنیا اومده یانه. ماشالا وقت مدرسه رفتنشه دیگه🤣🤣🤣

کانادا نه. ایتالیا اومدیم. تقریبا سه ماهه

تو روزای اوووووج ناامیدی بعد از ای وی اف منفیم طبیعی باردار شدم

وقتی اومدم اینجا دوماهه بودم تقریبا☺️☺️

نینی سایت میام ولی کمتر پیام میدم. بیشتر تو همون گروه ای وی اف هستم که بچه ها هرروز میان از مشکلاتشون میگن😕یا خبر بارداریشونو میدن😍کیف میکنم

خییییلی خوشحال شدم برات. چقد زمان زود میگذره😅😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2731
@ستاره___   چرا اونارو یادمه فقط نمیدونستم چقد گذشته الان نینی بدنیا اومده یانه. ماشالا وقت ...

عزیزم چند روز دیگه میره تو ۸ ماه😘😘

به سلامتی عزیزم انشالله جاتون خوب باشه گلم❤️

عزیییزم راست میگییییی به سلامتی طبیعی باردار شدی؟😃😘😘😍 خداروشکر 

انشالله نی نی نازت به سلامتی بیاد بغلت گل جان🌺❤️

دقیقا عزیزم .. زمان زود میگذره 🥰

خوشحال شدم دوستم .. یکی بارداری شما رو آرزو داشتم و از خدا میخواستم با یکی از دوستام اونم طبیعی باردار شد بعد از ۷ سال😃😁😁

انشالله خدا دامن همه مامانارو سبز کنه😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم چند روز دیگه میره تو ۸ ماه😘😘 به سلامتی عزیزم انشالله جاتون خوب باشه گلم❤️ عزیییزم راست میگ ...

مرسی برای دعای قشنگت😘🥰🥰🥰

ان شالله. هرروز دعا میکنم برا مامانای منتظر چون میدونم چقد سختی کشیدن. و میدونم تجربه کردن این حس چقققد شیرینه

که ان شالله اوناهم تجربه اش کنن🤲😊