2733
2739
عنوان

از کجا بدونم خوشگلم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 140 پست
فک کردم عکس خودتونه 

نه بابا گفتم که من نیستم ولی کپ اونم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

خانماگفته باشم الان وقیح به اسم سانازداشت عکس جمع میکردلغوشداگردرحال عکس گذاشتنیدیابه فکرشیدحواستون باشه،البته اگربراتون مهمه

لطفالایک نکنید،ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اسمیم و اسه خودش گذاشته ناکس😂

اره والله بخدامن دارم حرص میخورم تایه تاپیک اینجوری میبینم بدون اینکه بخونم اطلاع رسانی میکنم😉گرچه که ازاین وقیحازیاده

لطفالایک نکنید،ممنون
2728
توبه کرده اخه میگن آلبومشو پاک کرده دوباره شروع کرد؟

نمیدونم والا...توبه گرگ مرگ است

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
معلوم شده کیه یا نه؟البومشو از کجا میشه دید؟هرجا میرم صحبتِ وقیحه😞

ن..تو ی تاپیک لبنک داد ولی گفت عکسارو حذف کرده 

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍