2737
2734
اره منم نگرانم  نمی دونم از قرص کلسیم وویتامین دی بود

ن من هر دوشم بعد سونو انومالی استفاده کردم اما گفتم که یکی از کلیه ها کلا رفع شده.ببین برا من تو سونو نوشته پیلکتازی دکتر سونو هم گفت احتمالا یکم مایع توشه که معمولا ادراره

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تویه تاپیک که زده بودین گفته بودن

اره همون اول گفتی فهمیدم قضیه از کجا اب میخوره😀

همونجا دیدی ی خانوم دیگه ام اومد گفت که ربطی ب این چیزا نداره

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
دکتر سونو برای من توضیح نداد دکتر زنان گفت بعد تولد پیگیری کن

اره ب منم همینو اول گفت اما بعدش گفت که اصلا چیز مهمی نیس نگران نباش حتی گفت برا دختر خودمو گفتن تو سرش انگار کیست هست اما بعد بدنیا اومدنش چیزی نبوده

اره ب منم همینو اول گفت اما بعدش گفت که اصلا چیز مهمی نیس نگران نباش حتی گفت برا دختر خودمو گفتن تو ...

من دیروز رفتم انومالی متاسفانه هم کیست تو سرش داشت وهم ورم کلیه.دارم دیونه میشم.اگه خدای نکرده خوب نشه چی.؟

2740