2733
2739
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 759915 بازدید | 4133 پست
سلام مجدد من دم بهارا اکثرا اینجوری میشم خلق و خو بسیار شدید پایین الانم یه هفته هست قرص فلوکسیتین ...

دوستان عزیزی که در حوالی فصل  پاییز از ساعات  حدود 4 عصر به بعد کسل و بهم ریخته میشوید.
 ازین ساعات به بعد 👇

تحرکتون بیشتر کنید
مایعات داغ مثل ابعسل بخورید
از خوردن سردی و یخی به جد پرهیز کنید
در جمعی برید.
ذکری رو تکرار کنید.
  قرآن بخونید.
  بدن سرد تون رو روغن مالی کنید.
موقع اذان مسجد برید.
تنها نمونید.
عطر خوشبو بزنید.
 امکانش بود آتش روشن کنید.
اسفند دود کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مجدد من دم بهارا اکثرا اینجوری میشم خلق و خو بسیار شدید پایین الانم یه هفته هست قرص فلوکسیتین ...

شما نیار به اصلاح سبک زندگی به تدربح داربد. حتما پیگیر باشید. حبفه جوونید تنبلی نکنید. مشکل تون فابل حله.  ایتا گروه و کانال مطاب هست

کانال @shadinoosh

آیدی در ایتا @zohre_bagheri

2731
سلام کاش ی نمونه غذاهای مفید برای بچه های تا ۷ سال میگفتید

ابگوشت. پلو خورش قیمه با گوشتهای گرم. شیر برنج. حلیم. فرنی.  گوشت چرخ شده قلقلی.  فسنجون.سوپ گندم با کم جو.

از روغنهای طبیعی 

گوشتهای گرم

شیرینی‌های طبیعی  سبزیجات تازه برگ سبز در

غذا هاشون  استفاده کنید

داخل غذاهاشون استخوان بجوشونید صاف کنید.

عصاره قلم گاو درست میکنم  صبحانه مره بادام‌زمینی تازه و ارده شیره میدم

خوبه سعی کنید تنوع داشته‌ باسه مداوم یه چیز ندید. اب قلم یخ زده خوب نیست. استخوان در قصابی رایگانه بگیرید بذارید فريزر هنگام غذا درست کردن یه تیکه بندازید تا خوب بپزه له بشه

داخل خورش‌ها  آبگوشت سوپ حلیم و.. 

موجب رشد استخوان است

2740
خوبه سعی کنید تنوع داشته‌ باسه مداوم یه چیز ندید. اب قلم یخ زده خوب نیست. استخوان در قصابی رایگانه ب ...

از لحاظ تنوع غدا بد نیستیم ولی مشکلمون همین تنقلاته که از مغازه میگیرن دختر بزرگم کلاس اولیه ی چیزهایی میخواد خودم تعجب میکنم از بس دست بچه ها میبینه