2737
2734
عنوان

کسانی که با ivf الان بچه دارن میان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 54 پست
تاثیر داره خوبه 

من سال گذشته انجام دادم نتیجه نگرفتم

اما خیلی ها نتیجه گرفتن

بستگی به مشکلت داره

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
اولا از خدا میخوام که خیرت را در این قرار بده که نتیجه مثبت شه و یه نی تی خوش قدم و خوش روزی را بارد ...

فدات عزيزم ايشالا❤️

اميدوارم زودتر نتيجه بگيري

09120262930

اين شماره منشيه

بهش پيام بده،ادرسشم گاندي هست

پيج اينستاشو ببين

Drnasrreza

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان آخه اصلا نی نی سایت نیستن من شماره تلفنش دارم واسه همین گقتم اگه خواستین پیامش بدم 

باشه

اگر اجازه دادن شمارشون را به من بدین که ازشون تجربه بگیرم

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
فدات عزيزم ايشالا❤️ اميدوارم زودتر نتيجه بگيري 09120262930 اين شماره منشيه بهش پيام بده،ادرسشم گ ...

ممنون عزیزکم

2728
دقیقا همین فکر را میکنم اما باز اگه به نتیجه اطمینان داشتیم حرفی نبود

عزیزم ان شاالله به رودی مامان میشی بحق خانم فاطمه زهرا

شماپیش دکتر تبریزیان رفتی؟واقعا نتیجه بخش بود؟پسرمن رفلاوس داره خیلی اذیتش میکنه میخوام ببرم میشش ادرسش روداری یاشماره؟

عزیزم ان شاالله به رودی مامان میشی بحق خانم فاطمه زهرا شماپیش دکتر تبریزیان رفتی؟واقعا نتیجه بخش بو ...

سلام

من زیر نظر یک حکیم طب ایرانی بودم تو شیراز

به نظرم کارش را بلده 

اما من چندان نتیجه نگرفتم

کیست ها برطرف شد. فولیکول نارس تولید شد اما هنوز پریود نشدم

شاید زمان بیشتری لازمه 

اما با توجه به سنم دیگه دارم به ای وی اف فکر میکنم

شما کسی را میشناسید که از این راه الان بچه داشته باشه؟

سلام عزيزم من خواهر شوهرم يايسه شد مثل شما تخمك اهدايي گرفت الان ٢هفته هست كه جنين رو تزريق كردن تو رحمش بيمارستان مادر و كودك پزشك هم دكتر شمالي ايشالله شما هم ميتوني اميدتو از دست نده ميدونم سخته واسه يه زن كه اين اتفاق واسش بيوفته اما هدا بخشنده هست ايشالله تو آينده نزديكي تو هم يه معجزه كوچولو و زيبا تو وجودت اتفاق ميوفته تلاشتو بكن ❤️❤️❤️❤️

2738
نمیخوام از تخمک هایی که اونجا هست بگیرم اگر لازم شه تخمک دیگری استفاده شه باید بشناسمش و با همسر ...

محرميتشون فقط ٣-٤ساعت همون زماني كه تخمك و اسپرم تركيب ميشن و شما فرد مورد نظرتون يا بايد بيوه باشه يا مطلقه 

سلام عزيزم من خواهر شوهرم يايسه شد مثل شما تخمك اهدايي گرفت الان ٢هفته هست كه جنين رو تزريق كردن تو ...

امیدوارم جنینش بچسبه به رحمش و 9 ماه دیگه خوش قدمترین بچه دنیا نصیبش بشه.

لطف میکنی بهم خبر بدی وقتی ضربان قلب جنین را شنبد...

من هم تو مسیر ای وی اف هستمـ . لطفا برام دعا کنید