2737
2734
عنوان

هاله خیلللللللی کمرنگ بی بی چک یه هفته بعد از تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 41 پست
الان یکی بهم دکتر اعظم السادات مهدوی معرفی کرد زدم نت دکتر خیلی خوبیه پیش ایشونم ی سر برو .میگن خیلی ...

مرسی گلم ..توکل به خدا ..کاش اگه باردار نیستم زود پریود شم که بتونم درمانو شروع کنم

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
در ضمن دوفاستون هم خورده بودم ولی الان 15 روزه که قطعش کردم و خبری نیست فقط روز موعدم یه روز لکه بین ...

عزیزم منم شرایط شمارو داشتم بی بی چک زدم مثبت بود تازه آزمایشم دادم مثبت بود بتا بالا ب خاطر سقطم بود ک ماه قبل داشتم دوفاستونم خوردم نشدم اینجور موقع ها دوفاستون جواب نمیده من آمپول پروژسترون زدم بعد ۵ روز امروز پریود شدم باید آمپول بزنی 

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله که بارداری میشی ولی اول ببین علت سقط چی بوده برطرفش کن.یه مدت استراحت بده رحم. بعد با ...

فداتشم همبن قصد رو دارم که اول بفهمم مشکل چیه که هردو بارداریم پوچ شدن 

2731
عزیزم منم شرایط شمارو داشتم بی بی چک زدم مثبت بود تازه آزمایشم دادم مثبت بود بتا بالا ب خاطر سقطم بو ...

چه جالب عین همیم پس منم برم پروژسترون بزنم راحت شم

منم این دومین سقطم بود تازه آی وی افی بودم 

اصلا تا قبل اینکه دلبلشو پیدا نکردی دیگه ای وی اف نکن ..ازمایشات کامل سقط مکرر رو دکتر رزاقی فقط مینویسه ایمنی انعقاد و ... دلیلشو پیدا میکنه و دارو میده

2738