2737
2734
عنوان

اوووف اعصابمو بهم ریخت ....

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 44 پست
ببین باید کمی جدی تر باشی من پدرشوهرم میخواست به پسر یک سالم نوشابه بده خیییلی جدی گفتم نه من بهش ...

بخدا خیلی لجبازه مادرش بشدت لج میکنه منم کم بردمش هی به پسرش دخترش غر میزد من بمیرمم هیچ کدوم نمیایید حالام میبرمش اینجوری

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم نبود مجبور شدم برم  الرژی شدید داره آسم خفیف سرچ کن متوجه میشی  ترشی اسیدیه مدفوعش ...

خب وقتی میری با جدیت جلوشو بگیر . وقتی میبینی ماست میده بچتو بردار برو بالا تا بفهمه نمیخوای

فرشته های کوچولوی من ...
2731

عزیزم اولا از مشگلات اصلا به مادرشوهر نگو چون روت عیب میداره دوما اونم مادربزرگشه اگر مادر خودت بود از بعلش میکشیدی بیرون و میگفتی میخواد صاحبش بشه ؟؟ 

وقتی میری اونجا کلا در مورد خودت و زندگیت حرف نزن که پشیمون نشی

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 
عزیزم شما به دید مادر شوهر نگاه میکنی ولی اون بچه مادر بزرگش رومیبینه کم حرص بخور همه ی ما در شوهرها ...

بخدا قلبم درد میکنه از دستش ساعت ۵صبح اومده بچه رو از  خواب لیدار میکنه بخدا خستم کرده  تا ساعت ۷رو پا تابش دادم تا خوابید 

کم بیخوابی کشیدم اینم از اینور رو اعصابمه

😒
2738
۱۶ماهشه این چیزا حالیش نیس اونم اینو ازاد میزاره برا همین تمایل داره بره سمتش اما نمیدونه به ضررشه&n ...

وقتی میبینی اینجوریه تنها نفرستش اونجا و باهاش یه برخورد جدی بکن که حساب کار دستش بیاد باید با مادرشوهرت جرف بزنی ببینی دلیل اینکارش چیه وقتی میدونه نوش آلرژی داره مگه مشکل داره که بچه تاول بزنه خوشش بیاد؟

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 
وقتی میبینی اینجوریه تنها نفرستش اونجا و باهاش یه برخورد جدی بکن که حساب کار دستش بیاد باید با مادرش ...

میگه بچم دوس داره 

منم میگم همه خیلی چیزا دوس دارن اما مراعات باید کنن 

وحی نازل نشده که حتما بخوره 

جونمو به لبم رسونده 

کلا با من لجه منم دیگه نمیزارم بچمو ببینه 

همون پسر خودشو ببینه به من و پسرم کار نداشته باشه

😒
خب وقتی میری با جدیت جلوشو بگیر . وقتی میبینی ماست میده بچتو بردار برو بالا تا بفهمه نمیخوای

انقد بیشعوره که بهش گفتم بچه سرما میخوره بایه لباس نازک برده بیرون اخر رفتم یه کاپشنو کلاه دادم بهش

😒
میگه بچم دوس داره  منم میگم همه خیلی چیزا دوس دارن اما مراعات باید کنن  وحی نازل نشده که ...

مادرشوهر منم گاهی همینه کتری میکنه که به نفع بچم نیست مثلا دخترم گشنشه ولی عدا نمیخوره میگه نده ولش کن بعد که بچم گریه میکنه سریع بعلش میکنه هرچی میگم چندساعته غدا نخورده میگه سیره در صورتی که من میدونم گشنش گوش نمیده ول کن نبرش منم زیاد نمیرم

2706