2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کماس و دکتر جواب کرده

ممنون الان رفتم تاپيكاشو خوندم الهي شفا بگيره چند روز پيش يه جا خوندم يه دكتو ايراني در خارج ايران درمان خروج از كما كشف كرده كلي تقدير شده بود يعني هنوز عملي نشده

2728
ممنون الان رفتم تاپيكاشو خوندم الهي شفا بگيره چند روز پيش يه جا خوندم يه دكتو ايراني در خارج ايران د ...

واقعا؟؟؟خاك بر سر دولت ما كه شرايط رو فراهم نمي كنن تو كشور خودشون برا مردم خودشون كاري كنن.. اينادارو درست ميكنن رو مردم امتحان ميكنن مردنشون هم براشون مهم ني قشنگ سر مردم رو گرم اين مريضي كردن خدا ريشه شونو بكنه

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2738
منم نمیدونم الان سرچ میکنم ببینم چیه

فكر كنم لوله از گلو ميزنن برا تنفس 😔😔😔اخه گلوي اون طفل معصومه چقدر مگه

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️

خیلی غصه خوردم انشالله خدا شفاش بده خبری شد ب من هم بگید صلوات فرستادم براش😭😭😭

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم