2733
2734
خوب بره بقیه لالاشو بکنه مام بریم بقیه تاپیکا مشکلاتشونو حل کنیم🐎🐎🐎

بریم 🏃‍♀️

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که مشخص شد رفع  فیلترینگ تلگرامه

عه یعنی الان تلگرام باز میشه بزا امتحان کنم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
بیا واسه تاپیکای من گزارش بزن🤓

تو زن امیرحسین نبودی مگه؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اون که مشخص شد رفع  فیلترینگ تلگرامه

نشده که

نه بابا گفتن میخواد ترافیک سایتای داخلی رو ارزون کنه خارجی رو گرون

خیلی گرون

خیلی خیلی گرووووون

2738
نشده که نه بابا گفتن میخواد ترافیک سایتای داخلی رو ارزون کنه خارجی رو گرون خیلی گرون خیلی خیلی گر ...

نه بابا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”