2733
2734
عنوان

اگر ازدواجتون سنتي باشه و خانواده شوهر بازم قبولتون نداشته باشند...

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 102 پست
بگو ولی مطمئن باش بی فایده است من همه راهها رو رفتم اینقد براش حرف زدم دلیل آوردم مدرک آوردم ته قالب ...

مال من نقطه اتصالشون خدا رو شكر مرده. مادر شوهرم باعث همه بي احترامي ها بود و از اول جلوي بچه هاش رو نگرفت. الان شوهرم با دو تا از خواهرهاش ارتباط فق ط داره كه يكيشون همون هست كه خيلي از اول بدي بمن كرده. اون يكي هم گهي هست كه لنگه نداره و در ظاهر خوبه. چند بارم كه من و شوهرم از اون يكي خواهر شوهر گفتيم به ظاهر حق رو بما داده ولي درباطن بهش گفته همه حرفها رو و اونم ارتباطش رو يا من قطع كرده فقط بخاطر اون يكي. وگرنه من باهاش خيچ مشكلي نداشتم

بگو ولی مطمئن باش بی فایده است من همه راهها رو رفتم اینقد براش حرف زدم دلیل آوردم مدرک آوردم ته قالب ...

فعلا پس نميگم ولي اگر اين دفعه بمن گفت كه يا اين دوستت رفت و امد نكن منم بهش ميگم چطور تو يا ادمهايي كه بمن بي احترامي ميكنند رفت و امد ميكني؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت با خانوادت رفت و امد داره؟

آره خانواده من خیلی بهش احترام میذارن همه جوره در خدمت خودشو بچش هستن خودشم میدونه چقد مدیون خانوادمه خودش کاملا میدونه چقد خانوادش باهامون بد کردن فقط جرات نداره مقابلشون بمونه وقتی من حرفامو به خانوادش میگن خیلی هیجات زده میشه میگه خوب کردی اینم بگو اونم بگو این نشان دهنده چیه؟ یعنی اینکه لز همه چی خبر دارم فقط جرا ت ندارم ازت حمایت کنم

و خدایی که به شدت کافیست.......
2728

آرووم آرووم به شوهرت بگو با قهر و دعوا نه بعش بگو من ازت انتظار حمایت دارم آخرش فقط منو تو باهم میمونیم بگو اگه تو به شوهر خواهرت بی احترامی کنی به نظرت خواهرت چه واکنشی نشون میده ؟ آیا بازم باهات خوب میمونه؟ فقط آراووم بگو خورد خورد کن کم بیدارش کن دعوا فقط وضعیت رو بحرانی تر میکنه

چجوري بي احترامي ميكردند؟ با كم محلي يا حرف بد و دعوا؟

هر دو 

از همه بیشتر با دخالت های بیجا

هیچ کاری برام نکردن

سر عقد حتی ی هزار تومان هم به ندادن

شب یلدا فقط ی شال با ی شلوارک برام خریدن

ای بابا بیخیال

تهش هیچی نیست باور کن....
بنظرت به شوهرم حرف بزنم و بگم دوست داشتم به خاطر من روابطت رو كمتر كني؟

تجربه شخصی من این بود که تا به خود شوهرم توهین نشد تا به خودش ضربه نزدند نفهمید من چی میگم و چی میکشم.... به نظرم نزار افکار منفی برات بشه عادت ،،،، خودت رو بازندگی کردن سرگرم کن

آره خانواده من خیلی بهش احترام میذارن همه جوره در خدمت خودشو بچش هستن خودشم میدونه چقد مدیون خانوادم ...

خوش بحالت من اصلا جرأت ندارم بد خانوادش رو بگم. همش دفاع ميكنه و دعوا ميشه

2738
هر دو  از همه بیشتر با دخالت های بیجا هیچ کاری برام نکردن سر عقد حتی ی هزار تومان هم به نداد ...

دوست بوديد يا هم؟

والا براي منم هر چي خريدند ١٠٠٠ تومان هم نبوده اونوقت خواهر شوهرهام چه شوهرهايي دارن. الهي خير نبينن بچه هاشون يا خودشون. فعلا كه خيلي خوش هستند

دوست بوديد يا هم؟ والا براي منم هر چي خريدند ١٠٠٠ تومان هم نبوده اونوقت خواهر شوهرهام چه شوهرهايي د ...

نه ازدواج سنتی بود

در ضمن من اصلا شوهرم رو دوست نداشتم و ازدواجم ی ازدواج اجباری بود به انتخاب مادرم 

تهش هیچی نیست باور کن....
خوش بحالت من اصلا جرأت ندارم بد خانوادش رو بگم. همش دفاع ميكنه و دعوا ميشه

مال منم همینطوره رگ گردنش یه متر باد میکنه اوایل هیلی دعوا میکردم بعد فهمیدم دعوا بی فایده است الان که چیزی نمیگم یا آرووم آرووم میگم اعتراف میکنه به بد بودنشون جالبه تو همون حالت یه کم عصبانی بشم و تند بگم خانوادت اینجوری و اونجوری ۱۸۰ درجه تغییر موضع نیده و میگه تو مقصری