2737
2734
عنوان

منشی شرکت مشکل ماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 72 پست
توضیح دادم شرکت زیباییه چند تا دکتریم شرکیم قسمت های مختلف داره از کاشت مو تا عمل بینی و ... اول کلی ...

نکنه دکتر بخشایی

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
از اول گفتیم شرکت دگ دهنمون عادت کرده مهم حالا شرکت یا موسسه نیس زنم برام مهمه 

سوای همه ی این حرفا اینو بدون خانومت شمارو خیلی دوست داره و ترس از دست دادنتو داره.پس به حرف دوستان گوش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما سه تومن رو بده ب منشی اقا با کله میاد!  دلسوزی هم نکنیدبرای کسی.اولویت همسرتون هستن.

من همسرم  ۲تومن درامدشه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2731

خوب اگه خانمتون ناراحته چرا مقاومت میکنید؟!

من رو منشی همسرم اصلا حساس نیستم

اما مطمئنم بنا به هر دلیلی بگم منشیش رو عوض کنه، نه نمیگه و گوش میکنه

شما هم یه منشی اقا بیار، با حقوق سه تومن خیلی ها میان

بذار خانمت بدون نگرانی زندگی منه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من مخالفم ک میگن اخراجش کن خدارو خوش نمیاد اینا از شدت حسادت انقد بی رحمن!! من میگم اول برا اون جا ...

حق با شماست

باید معرفیش کنه به همکارهایی که دنبال منشی هستن

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
این تفکرتون در عین اینکه منطقی و درسته ولی در جهت مقابلش غیر منطقیه. رضایت همسر باید اولویت اولتون ...

خانما میخوام بهش بگم دفعه بعد خودت انتخاب کن نشد مرد میارم خیالت راحت دست همتون درد نکنه من کار دارم میرم 

2738
سوای همه ی این حرفا اینو بدون خانومت شمارو خیلی دوست داره و ترس از دست دادنتو داره.پس به حرف دوستان ...

اره منم دوسش دارم خیلی زن خوبیه مودبه باحیاس اخلاقش خوبه فقط بدیش همینه دست ب خیرم هس تا الان چند بار بهشم گفتم شرایط زنه رو ولی قبول نمیکنه دگ ی هفته میگه باشه بعد هعی تیکه میندازه میگه

ببخشيد شما پزشكيد ميشه در مورد مياستني گراويس راهنماييم كنيد ؟ خيلي خطرناكه ؟

خانم معذرت میخوام نمیتونم راهنمایی کنم چون در تخصصم نیس ولی دکتر برید زیاد نگران نباشید و ی نکته بگم استرس عامل ۸۰ درصد بیماری ها و گسترشش هس روزتون خوش

اره منم دوسش دارم خیلی زن خوبیه مودبه باحیاس اخلاقش خوبه فقط بدیش همینه دست ب خیرم هس تا الان چند با ...

پس خواهشا به خاطر یه زن مطلقه زندگیه به این قشنگی رو خراب نکن خدای اون زن هم بزرگه. دل مردا هم که از سنگ نیست ممکنه بعضیها دلشون بلغزه بعد کاری که نباید اتفاق میوفته.دوست شوهرم به خاطر شک زنش که با همکار زن ماموریت رفته بود زندگیش بهم ریخته پس اگه چیزی نباشه زن شک نمیکنه الان زنه به خاطر شک از شوهره دور شده و محل نمیده قهر میکنه اون آقا هم رو اورده به چیزی که نباید میاورد