2733
2734
عزیزم با غصه خوردن فقط خودتو پیر میکنیو بیمار پس ولش کن  بخدا من بگم چه بلاهایی سرم اوردن گری ...

روانیم کرده ن طلاق میده ن میبره

اینا مردای پستین میخوان طلاق بده زنشونو بدبخت کردن نمیخوان مهر هم بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با غصه خوردن فقط خودتو پیر میکنیو بیمار پس ولش کن  بخدا من بگم چه بلاهایی سرم اوردن گری ...

منم خیلیا هستن خیلیم عالی ترن

ولی خب....

اون الان دنبال زنه شایدم انتخاب کرده

خیر نبینن انشاالله اونایی ک میبینن هنوز زنشون هس بهشون وعده دختر میدن

گفتم که تو خودتو داری نابود میکنی

شما مردا ب چیتون فشار میاد نفقه بدید

رف عدم تمکین بگیره تمکین کردم چن نفر فرستاد خشک و سرد حرفیدن منم ک میدونسم شوهرم نمیخواد کلا بیخیال شدم

بعد شکایت ازدواج مجدد کرده باز باید تمکین کنم

خدا خف کنه همچین مرداییو 

2728
والا من مهرشو دادم شوهر تو پس با این حرفا اصلا مرد نیست نامرده

از ی زن سازگار میخواد جدا شه با اینک اینقد بده

مهرش چقد بود؟

من شوهرم تا نخواستم چطور برم ادم میفرسته میگن شاید اون تو رو دوس نداشته باشه شاید تو اونو 

دیگ گفتن ک دوست نداره نخواستن مستقیم بگن

هفتادتا سکه بود

م اگ خودم نمیخواستم بدون ی قرون جدا میشدم

ن چیزیو حل میکنه ن هیچی فکر جداییه تابلوعه یکیو زیر سر داره

بدم میاد تمکین کنم این همه تحریک شدم از تمکین قبلی چی دیدم از این ببینم

پیامشم دادم بلاکم کرد

خائن

2738
از سرکار اومدم خونه دیدم زنم نیست زنگ زدم بهش گفت اومدم خونه مادرم مهمونی منم گفتم باشه ولی اخرین دی ...

خودت فکر می کنی چرا دیگه بر نگشت با وجود اینهمه تلاش؟ 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
خودت فکر می کنی چرا دیگه بر نگشت با وجود اینهمه تلاش؟ 

فکر میکنم قصدش کسی دیگه بود چون هر بار میرفتم دم خونشون دنبالش خونه نبود منتظر میشدم تا از بیرون میومد لعنتی تیپهایی میزد که تا حالا واسه من نزده بود

فکر میکنم قصدش کسی دیگه بود چون هر بار میرفتم دم خونشون دنبالش خونه نبود منتظر میشدم تا از بیرون میو ...

بعد ازدواج کرد؟ 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️