2737
2739
چن ماه پبش خواهرمم اینکارو کرد خونه خریدن یه عروسی کوچیک با هزینه کم گرفت پشیمون نیس میگه همونم زیاد ...

خونه خیلی مهمه.به شوهرم میگم ازت هیچی نمیخوام.فقط یه سقف داشته باشیم که با خیال راحت توش زندگی کنیم.

ایشالا خواهرت همیشه خوشبخت باشه.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا درست فکر میکنی الان دیگه پولا به زحمت بدست میاد. ارزش پولم هرروز کمترو کمتر میشه! نمیشه بگی پ ...

دقیقا همین.تو این اوضاع مملکت که کسی به فکرمون نیست.خودمون باید هوای خودمونو داشته باشیم.

وای🤣🤣🤣 منم توو فیلم افتاده کلا چشمش ب پولاییه که توو اتاق عقد بهم میدادن کادو

آخه مادر شوهره من خیلی بکنه.الان بعد ۵ سال یارانمونو جدا کردیم با شوهرم سرسنگینه .بعید میدونم دستبرد نزده باشه

2728

وای نه من شب عروسيم تصادف کردم پام شکست فامیلاي شوهرم می گفتن عروس بد پا قدمه فامیلای خودمون می گفتن حتما شوهرت مست بوده اینقدر بد بود یه هفته بیمارستان بودم

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
2738
راستش من مجردم اما هميشه ب خانوادم گفتم در اينده خبري از ازددواج نيس ي مهموني ميگيرم،بادوستاي نزديك ...

عزیز دلم ایشاا... عاقبت بخیر بشی.با این تفکراتت حتما زندگی خوبی در انتظارته.

چندی پیش تو رستوران مهمونی ازدواج یکی از دوستای همسرم دعوت بودیم.هم عروس و هم دوماد خیلی خوشحال بودن.رقص هم کردن.هم به عروس دوماد خوش گذشت هم به ما که مهمون بودیم.تجملاتی نبود.یک نوع غذا.ولی خیلی خوب بود.از وقتی که اون مهمونی رفتم انگیزم برای اینکه مهمونی بگیرم بیشتر شد.

شاید خودشون چشمشون شور بوده

آره بابا خواهرم شنیده بود یکی از فاميلاشون گفته این عروس رو از کجا پیدا کردین چقدر خوشگله منم خیلی قشنگ رقصیدم حسوديشون شد تيپمم خوب بود اون موقع ولی از ارايشم راضی نبودم

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
عزیز دلم ایشاا... عاقبت بخیر بشی.با این تفکراتت حتما زندگی خوبی در انتظارته. چندی پیش تو رستوران مه ...

قربونت برم من يه دنيا ممنونم ازت

الهي ك شماهم كنار هم هميشه خوشحال و خوشبخت باشين 

اصلا به حرف اينو اون اهميت نده وقتي خودت رو خوب ميشناسي و ميدوني هرگز پشيمون نميشي از تصميمي ك گرفتي پاش بمون و عمليش كن اتفاقا اينطوري بيشترم بهت خوش ميگذره چون كاريو كردي ك ازش راضي بودي از ته دل،نه اين ك عروسي براي دل بقيه و حرف بقيه و فلان و بيسار و حرفايي مثل پشيمون ميشيو به دلت ميمونه و اينارو جدي نگير

منم هر عروسي اي ديدم خلوت تر و صميمي تر بوده تو باغ و اينا بيشتر بهم خوش گذشته تا عروسياي شلوغ وانچناني و تالار

2706