2737
2734
عنوان

با فامیل شوهرا

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 43 پست
عالی گفتی.ولی اینا میگن‌نفری باید گذاشت فقط ظرف مالیده میشه

بنظرم ایشون کم گفتا ما برا مهمونی ۴تا گوشت میزاریم با نفری ۲قاشق لپه برای هر دونفر ۴تاگوشت کمه فک کنم البته بازنمیدونم اما مااینجورمیزاریم ابشم مثلن برا هر ۳نفر ی کاسه اب بریز اخرش یکی دوکاسم اصاف بریز ک تبخیر شد کم نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر شش ماه یکبار که فراموش میشه سال بعد کی مهمونی بده😯 حساب کن شش تاخانواده.سه سال دیگه نوبت خانواده ...

منظورشون اینه هرماه خونه یکیشون جمع میشن 

هر چه دلت خواست نه آن میشود/آنچه خدا خواست همان میشود
2728
بنظرم ایشون کم گفتا ما برا مهمونی ۴تا گوشت میزاریم با نفری ۲قاشق لپه برای هر دونفر ۴تاگوشت کمه فک کن ...

هر نفر؟راست میگی قیمه به گوشتشه فقط

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....

همون مرغ و بگیر مرغ شکم پر درست کن خوبه

البته قیمه بادمجون هم خوبه غذای رسمی محسوب میشه 

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
2738
فسنجونم خیلی راحته چجوری درست کنم؟برای ۱۸ نفر

فکر کنم ۳ کیلو گردو کافی باشه چرخ کن پیازو رنده کن تفت بده گردو رو اضافه کن ی تفت کم اب بریز بزار ۳ ۴ ساعت بجوشه

مرغم  جدا آپز بدون استخون بریز داخلش بعد چاشنی یا رب انار یا سرکه و شکر بسته به ذائقه درست کن

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
همون مرغ و بگیر مرغ شکم پر درست کن خوبه البته قیمه بادمجون هم خوبه غذای رسمی محسوب میشه 

اووه این که استرس میگیرم.تاحالا درست نکردم.خودم

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....
اووه این که استرس میگیرم.تاحالا درست نکردم.خودم

اااا جدی ؟

اخه من همیشه درست میکنم فک کردم مثل خودمی  

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
هر نفر؟راست میگی قیمه به گوشتشه فقط

ن منطورم هرنفر ی کاسه نیست 

منطورم مثال بود

مثلن ما توخورشت خوری سرو میکنیم میشه هرنفر ی خورشت خوری اب مثلن

گوشت اره ۴تا با دوقاشق لپه

البته ما لپه کم‌میریزیم