2733
2734
عنوان

مالیات بر مسکن

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 40 پست

وقتی حقمون رو فریاد میزنیم خفمون میکنن

وقتی میخوان جیباشونو پر کنن ما باید کمپین راه بندازیم براشون و سپر بلاشون باشیم تا راحت بخورن

نه من انقد احمق نمیتونم باشم دیگه که برا من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه مالیاتی که به من قراره نرسه میخوام نگیرن اصلا قیمت ملک بالاست جونتون دربیاد مصالح رو کنترل کنید

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قیمت مسکن بالاست سپاه مفت خور برجا رو با تسهیلات خوب در اختیار مردم قرار بده هزاران واحد خالی سالهاس ...

عزیزم من ندیدم این جور جاها رو تو شهرمون ولی تو تهران اگه هست خب اشتباهه بلااستفاده موندنش

گویا طبق آمار تو تهران 20 هزار مسکن خالی وجود داره 

عزیزم من ندیدم این جور جاها رو تو شهرمون ولی تو تهران اگه هست خب اشتباهه بلااستفاده موندنش گویا طبق ...

مشکل دیگه ای هم که تو تهران وجود داره اینه که خیلیا تو الهیه و فرشته و نیاوران و مناطق میلیاردی میشنن تو خونه دو هزار متری مگه ادم چقد جا برا زندگی میخواد چرا از اضافه متراژ اونا مالیات نمیگیرن ولی کسی دو واحد خونه شصت متری تو یه جای خیلی بی امکانات داشته باشه باید مالیات بده جفت اون دو واحد اندازه ده متر قیمت املاک تو نواحی خاص تهران نمیشه

در کل من هیچ مشکلی با این طرح ندارم صفحه قبل هم گفتم مشکل من اینجاست که نمیام حمایتشون کنم اینا هرکار میخوان میکنن دیگه حمایت مارو میخوان چیکار که کمپین بزنیم برای کسایی که پشت ملتشون نیستن

امیدی هم به منصفانه بودن این طرح ندارم

لطفا درخواست دوستی ندید
2738
مشکل دیگه ای هم که تو تهران وجود داره اینه که خیلیا تو الهیه و فرشته و نیاوران و مناطق میلیاردی میشن ...

موافقم 

ولی توجه کنید مالیات بر مسکن خالی شامل میشه 

نه اونی که در استیجار هست که اکثرا همون پولدارا هستن که نیاز به اجاره ندارن و همینجوری انداختن مونده 

موافقم  ولی توجه کنید مالیات بر مسکن خالی شامل میشه  نه اونی که در استیجار هست که اکثرا ...

امیدوارم تر و خشک با هم نسوزن

تو همسایگی ما ملکی هست که اجاره نمیره یکساله بااینکه خیلی قیمت رو کم گذاشتن ولی چون هم کوچکه هم قدیمی ساخته هم هزینه بازسازی مفصل میخواد که ندارن بنده های خدا اوضاشون اصلا خوب نیست خالی مونده از طرفی هم بخاطر مشکلات سندش و شریکشون نمیتونن هم بفروشن

شاید من چون موردای ضعیف و مختلفی رو دیدم چند موردش رو هم گفتم بفکر اذیت نشدن اونام که هر قانونی اومد بیشتر از قبل تحت فشار قرارشون داد

لطفا درخواست دوستی ندید