2733
2734
عنوان

خانمای آپارتمان نشین بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 56 پست
دور از جون  البته اینا اصول ساده اپارتمان نشینی هست و همه بهش واقف هستن فقط نمیدونم چرا بعضیا ...

بخدا خیلی ناراحتم. دلم میخواد حسابی تو خرج بندازمش شوهرم نمیذاره

چون خودم بچه دارم عصبی شدم برات.حتما پیگیر باش نزار شوهرش بره سر کار تا درست نکرده ولشون نکن الان او ...

شوهر ندارن که دوتا دختر هستم با یه دوست پسر. شوهرم دیشب به پسره گفت اینا خواهرت هستن؟ گفت آره. درصورتی که شب واسه خواب میاد صبح زود می‌ره. برادر اینطوری میاد خونه خواهرش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر ندارن که دوتا دختر هستم با یه دوست پسر. شوهرم دیشب به پسره گفت اینا خواهرت هستن؟ گفت آره. درصور ...

پس با چند تا بچه سر کار داری اگر انجام ندادن.از طریق صاحب خونه یا پدر ومادر.اقدام کن

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2728

اسی جان می دونی تنفس اسید حتی دور از جون خطر مرگ داره مخصوصا واسه بچه کوچیک. چند وقت پیش تو تهران توی یک هتل خالی در حال تعمیر کارگر طبقه پنجم اسید قوی صنعتی ریخته بود تو فاضلاب یک پسر جوون که طبقه اول کار می کرد مسموم شد و فوت کرد. همسایه اتون بسیار بی فرهنگ تشریف دارند.

بچه ها قبول کنید بعضیا فرهنگ آپارتمان نشینی اشون صفره. هیچی بلد نیستن معلوم نیست از کجا اومدن آپارتمان نشین شدند حتی حداقل ها رو نمی فهمند

اسی جان می دونی تنفس اسید حتی دور از جون خطر مرگ داره مخصوصا واسه بچه کوچیک. چند وقت پیش تو تهران تو ...

بله می‌دونم عزیزم. فوری پنجره هارو باز کردم و پسرمو بردم دم پنجره نفس بکشه ولی خب متاسفانه اون احمق شعورش نرسید. نگفت ما اگه داخل توالت بودیم الآن کل صورت و بدنمون با اسید نابود میشد

2738
اسی جان می دونی تنفس اسید حتی دور از جون خطر مرگ داره مخصوصا واسه بچه کوچیک. چند وقت پیش تو تهران تو ...

من خودم قبلا طبقه چهارم بودم یه قطره آب  نمیزاشتم از بالکنم بریزه پایین موقع لباس پهن کردن یه پارچه زیر لباسم مینداختم تا اب اضافه پایین نره چون زیر بالکن باز بود؛؛ الان اومدم همکف باور کن پنجره و بالکنشون رو میشورن یه ندا به من نمیدن ک لباسی چیزی داری جمع کن کل لباسی که تو حیاط خلوت پهن میکنم به کثافت میدن😦با خودم میگم مگه نمی‌بینن تو حیاط لباسه ک از اون بالا اب میریزن تازه بالکنشون تا چن سانت دیوار داره و کفشور وگرنه بیچاره بودم  ببخشید محض درد ودل بود

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
من خودم قبلا طبقه چهارم بودم یه قطره آب  نمیزاشتم از بالکنم بریزه پایین موقع لباس پهن کردن یه پ ...

عزیزم. الهی یه خونه ی عالی یا یه همسایه ی عالی نصیبت بشه به زودی