2733
2739
عنوان

ناشتا اب گرم خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 62047 بازدید | 41 پست
سلام خرما با اب باعث چاقی میشه خود اب گرم یا همون اب فاتر به تنهایی و بدون خرما  باعث پاکسازی ...

آب زیادی خیلی مضره  باعث  سردی تن میشه  که به دنبالش کلی بیماری به همراه داره  و لی اینجا بحث یه انسان سالم نیست که آب زیاد براش   مضره .  آبجوش  خوردن  اونم به تعداد زیاد در روز جنبه درمان بیمار داره . بیماری که کلی مواد ناخالص در بدن انباشته کرده. این آب عسل شوینده مواد راید هست. وگرنه انسان سالم نیازی نداره این حجم نازعات بخوره. شخصا مشکل استرس داشتم در روز چند لیوان آبجوش و عسل ميخوردم طی یکسال واقعا جواب  گرفتم . البته در کنار کارهای دیگه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت طبه اب سرده.کسایی ک طبعشون رو ب سردیه یا سردشون میشه خاکشیر و اب بخورن. پاکسازی کبد هم میکنه تا ...

من با امروز ٢روزه كه دارم ناشتاآب ولرم وخاكشيروعسل وآبليموميخورم اما حالم يكم بد ميشه ديروزعصربحدي سردردشديدداشتم مسكن قوي خوردم فكركنم فشارمو خيلي آورده بود پايين امروزصبح هم خوردم البته آبليمو ي قطره ريختم

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
2728
من طب سنتی خیلی  کار کردم اون که مفید هست یه لیوان حالا یا کمتر آبجوش که کمی  سرد شده بعلا ...

شما هرروز صبح میخوردین؟چند لیوان؟

اب گرم که از شیر بخوریم خوب نیست ؟

من طبعم سرد و بلغم چی باید بخورم؟

کبد چرب چی خوبه؟

اب دهن خیلی دارم 

2738
من طب سنتی خیلی  کار کردم اون که مفید هست یه لیوان حالا یا کمتر آبجوش که کمی  سرد شده بعلا ...

سلام ببخشید کامنت شما رو الان دیدم.منم یه مدت بخاطر یبوست آب جوشیده سماور رو میزارم ولرم شد میخورم.مشکلی داره؟؟

🥰🥰