2733
2734
عنوان

بچه خواهر شوهرم ببینین چی گفته 😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 50 پست

خواهر زاده من ی ساله و هفت ماهشه موهای خواهرم ک خاله اش میشه کشید اونم بارداره هر کاری کرد موهاشو ول نمیکرد آروم زد رو دستش از اون روز هر کسی رو میبینه میگه آله دَلا اَته اته یعنی خاله زهرا منو زد یعنی ب همه گفته خواهرم میگه یادش نمیره چرا

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

به نظرم یه چیزایی تو پیش خودتون بمونه خیلی بهتره ، تا اینکه بخواید تاپیکش کنید ،من که خیلی بدم اومد هم از حرف خواهر شوهرت و شوهرش ،هم از عنوان کردنه شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خااااااااک عالم بر سر بی شخصیت و بیشعور و احمق این پدرو مادر

2روز دیگه دخترش داغووون شد

میفهمه چه 💩💩💩💩💩 خورده

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨