2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عمدا وابسته نکرد من قلبم خالی بود زود پرشد با توجه ومحبت کمی،.  اون نخواست

پس شما که میدونی چه ضعفی دارید بهتره دنبال حلش باشید تا به هر کسی دل نبندید گلم.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
وای نگووو به خدا زیباترین بود برای من

ببخشید عزیرم❤️😘اره عشق کوره واقعا میفهمم چی میگی🤦🏻‍♀️ دوستم عاشق مزخرف ترین پسریه که دیدم تاحالا پسره فقط برا رابطه با دوستمه نه برا دوستم تاحالا یه کادو یا شارژ گرفته تا به رفیقم میشه قرص بخور حامله نشی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ولی بازم رفیقم باهاشه نمیفهمه حرف مارووو

ببخشید عزیرم❤️😘اره عشق کوره واقعا میفهمم چی میگی🤦🏻‍♀️ دوستم عاشق مزخرف ترین پسریه که دیدم تاحالا ...

یعنی یه بار یه آهنگ شنیدم یادش افتادم وووووی 

اما خداییش بی خیالش شدم. دیگه هم بهش فکر نمی کنم. 

ولی وقتی دلم میخواد رویای دل انگیز ببافم اون میاد به فکرم. 

2740

میفهمم حالتو منم عاشق یکی شدم که از نظر اخلاق اصلا جالب نیست و اصلا اخلاقش با من جور در نمیاد ولی چکار میشه کرد عشقه دیگه 

به کسی هم بگی درکت نمیکنه چون فقط اون آدم از نگاه ما یک مردفوق العاده هست

میفهمم حالتو منم عاشق یکی شدم که از نظر اخلاق اصلا جالب نیست و اصلا اخلاقش با من جور در نمیاد ولی چک ...

به من می‌گفت اون آدمی که شما میگید من نیستم! 

وقتی احساس م براش وصف کرد م. 

هرچند اسی حرفی از دماغ و چشم نزد ولی من تو تصورم دماغ بزرگ و چشمای کوچولو براش گذاشتم زشت تر شد😂😂

😂😂😂😂بدبختو ببين چجوري تصور كرديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
به من می‌گفت اون آدمی که شما میگید من نیستم!  وقتی احساس م براش وصف کرد م.

اره بعضی وقتا خودشونم تعجب میکنن از این که برای یکی دوست داشتنی هستن😐

ولی خب میدونی واقعا بعضی جا ها ما انگار عاشق تصور ذهنی خودمون از اون آدم میشیم نه خود واقعیش