2733
2739
بسپاردست خدا اگه شد ک شده اگه نشدم ک هیچ ولی توروخداقرص اورژانسی نخور. منوساعت یک نصفه شب بردن اتاق ...

عزیزم 

حاملگی خارج رحم خیلی سخته

به احتمال زیاد که نیست

چون من کم کاری تیروئید دارم اصلا حوصله قرص خوردن هم ندارم

تمام زندگیم مهرسام جانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرص اورژانسی رو کی خورده بودی؟

سه روز بعدنزدیکی.اخه روزبعد پریودیم نزدیکی داشتم فکزنمیکردم اتفاقی بیفته همون یبارم بود فقط بعد یدفعه بعد سه روز خرشدم رفتم قرص خریدم خوردم گفتم برامحکم کاری

سه روز بعدنزدیکی.اخه روزبعد پریودیم نزدیکی داشتم فکزنمیکردم اتفاقی بیفته همون یبارم بود فقط بعد یدفع ...

منم به نظرم امکانش صفره

آخه میگن باید حتما تو روزای تخمک گذاری باشه  نزدیکی

تمام زندگیم مهرسام جانم
عزیزم  حاملگی خارج رحم خیلی سخته به احتمال زیاد که نیست چون من کم کاری تیروئید دارم اصلا حوص ...

بدترین روزای عمرم بود درست یکماه بعدعروسیم عمل بازم کردن...الانم شش ماه گذشته دوباره ماه اول ک اقدام کزدم دیگ نمیدونم چی بشه برام دعاکنین

2738
به امید خدا من یه دونه دارم کارمند هم هستم  اصلا دیگه کشش ندارم

انشاالله ک هرچی صلاحته پیش بیاد گلم.راستش من حدود یک هفته ازوقتی ک جواب ازمایشم مثبت شد تاموقعی ک عملم کردن طول کشید تواون یکهفته همش غرمیزدم ک اخه یکماه بعدعروسی من هیچکارنکردم الان اوضاع مالی خوب نیست اول راهیم خدابچمو ازم گرفت همش میگم ناشکری کزدم ک هم قرص خوردم هم وقتی ازمایش خونم مثبت شد خداروشکر نکردم وگفتم الان زوده و دلم میخواست فعلا دوتایی خوش بگذرونیم...هیچوقت ناشکری خدارونکن هرچی ک پیش اومدبگوخداروشکر.

بعد قرص اورژانسی آزمایشت  مثبت شد

اره عزیژم من تموم علائم حاملگی داشتم دردسینه تکرر ادرار.... پریودیم افتادعقب بی بی زدم مثبت شد ازمایش خون دادم مثبت شد یک هفته بعدش درد وحشتناک افتاد ب طرف چپ بدنم بردنم بیمارستان گفتن خارج رحمه