2737
2734
عنوان

ورم شدیددددد بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 38 پست
با همون دکتر اول عمل کردی؟؟ ایشالا ک مشکلت حل میشه گلم . فرمش چی تغییر داد؟؟

اره عزیزم ترمیمم پیش خودش رفتم

والا گفت یکم قوس میدم ونوکشو جمع میکنم

خداکنه ایراد دیگه نداشته باشه خسته شدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اره عزیزم ترمیمم پیش خودش رفتم والا گفت یکم قوس میدم ونوکشو جمع میکنم خداکنه ایراد دیگه نداشته باش ...

آخ آخ منم مشکلم نوکشه . نوکش بزرگه یعنی اگه نوکش کوچیک بود مشکلی باش نداشتم . دکتر خودم میگه اگه برات ترمیم کنم و نوکش کوچیک شه طبیعی میشه . گفت یه بینی صاف و بدون قوس میشه😑

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو ماهه عمل کردم

گوشتی بود با پوست ضخیم

خیلی داره ورمش نسبت به روزای اول بهتر میشه ولی هنوز خیلی کار داره فکر کنم 😪😪

دیگه از چسب زدن هم خسته شدم میخوام بازش کنم 😣

مگر میشود تو باشی و من آرزوی دیگری کنم😍
منم دو ماهه عمل کردم گوشتی بود با پوست ضخیم خیلی داره ورمش نسبت به روزای اول بهتر میشه ولی هنوز خی ...

خوشبحالت ک داره کم میشه واس من ک فعلا بدتر شده

2728
آخ آخ منم مشکلم نوکشه . نوکش بزرگه یعنی اگه نوکش کوچیک بود مشکلی باش نداشتم . دکتر خودم میگه اگه برا ...

بازم میشه با بدون قوس کناراومد ولی نوک تپل بینی اصن قشنگ نیس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اره دقیقا 😑😑 بعد گفت دیگه ام سربالا نی حالا پشیمون نشم😥

سربالا خیلیم خوب نیستا من الان چسب زدم کشیده بالا خوشم نمیاد

سربالا خیلیم خوب نیستا من الان چسب زدم کشیده بالا خوشم نمیاد

منم سربالا زیاد دوس ندارم. ولی یجوری نشه ک دیگه افتاده شه . 

2738
منم سربالا زیاد دوس ندارم. ولی یجوری نشه ک دیگه افتاده شه . 

مخصوصا بینی گوشتی یا غضروفی

خداکنه راضی باشیم