2733
2739
عنوان

این چه خواب‌هایی بود من امشب دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 70 پست
بله عزیزم

بنظر شماک پزشکین عصب کشی دندونی ک ی خورد شکسته و خالی شدهو گاه گاه درد میگیره بهتره یا بکشم بهتره دندون یکی مونده ب اخری از پایینه

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم واقعا لطف کردی🌺🌺🌺 فردا میرم ازمایش میدم امیدوارم بخیر بگذره

قربونت عزیزم کاری نکردم🤗

انشالله عزیزم انشالله ک باردار نیستی اگر خودت نمیخوای🌹🌹

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2728
بنظر شماک پزشکین عصب کشی دندونی ک ی خورد شکسته و خالی شدهو گاه گاه درد میگیره بهتره یا بکشم بهتره دن ...

قطعااااااا عصب کشی 

توضیه میکنم زودتر برید درمانش کنید چون هرچقدر بگذره تخریب دندونتون بیشتر میشه و درمانش سختتر 

قبل از اقدام به بارداری هم حتما چک اپ دندون پزشکی انجام بدین و مشکلات دندون‌هاتون رو درمان کنید

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
میشه جواب سوال منم بدید زیر همین پست خودتونه ممنون میشم خانوم دکتر

جانم؟ 

میشه دوباره برام‌کپی کنی ببینم؟؟🌹

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
قطعااااااا عصب کشی  توضیه میکنم زودتر برید درمانش کنید چون هرچقدر بگذره تخریب دندونتون بیشتر م ...

متاسفانه فوبیای دندون پزشکی دارم تو پله هاش پاهام میلرزه و فشارم میوفته گاهی اینقدر درد میگیره ک داغ میشه و میزنه ب گوشم میارم توش ژله ایبوپروفن میریزم

✨امیدوارم خدا امروز با یه اتفاق خوب سوپرایزمون كنه✨ااااالهي آمـــين برای نی نی دارشدنم دعا کنید 
2738
متاسفانه فوبیای دندون پزشکی دارم تو پله هاش پاهام میلرزه و فشارم میوفته گاهی اینقدر درد میگیره ک داغ ...

برید پیش یه متخصص درمان ریشه (اندودنتیست)، تو جلسه معاینه که کار خاصی انجام نمیده و ترس نداره، بهش بکید که فوبیا دارید، خودش کمکتون میکنه

گاهی لازمه برای اروم کردن مریض از دارو استفاده کنیم

همین جوری رها نکن دندونت رو

خدای ناکرده کشیدنی میشه و حیفه واقعا

از طرفی هم اگه همین جوری باردار بشی ممکنه تو دوره بارداری و شیردهیت اذیتت کنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
جانم؟  میشه دوباره برام‌کپی کنی ببینم؟؟🌹

من همیشه با قرص پریود میشم یا پرژسترون یا دوفاستون فقط دوماه قبل خود ب خود پریود شدم والان دوماهه ک بخاطر تنبلی عقب انداختم ولی سه ماه پیش ک پریود شدم یعنی سه ماه قبل خیلی سبک بود با درد فراوان  ولی سر سه روز قطع میشد الان دارم قرص میخورم ی روز مونده پرژسترون تموم شه ولی مثل ماه های قبل حالت پریودی ندارم بنظرتون اگه بعد قطع قزص پریود نشدم برم امپول بزنم یا برم ازمایش ولی تمام بی بی چک ها منفیه شوهرم دیابت ارثی  داره بنظرتون روی اسپرم تاثیر داره؟؟؟

برید پیش یه متخصص درمان ریشه (اندودنتیست)، تو جلسه معاینه که کار خاصی انجام نمیده و ترس نداره، بهش ب ...

وقتی گفتم ب ی دکتر بی هوشم کن و بکش گفت انگاری ی پورشه داری ک داری میزاریش دزد ببره گفت حیفه ولی حتما پیش اینی شما گفتید هم میرم مرسی بابت وقتی ک گذاشتید