2737
2734
عنوان

پریود شدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 29 پست

شاید به خاطر استرس باردار شدن یا نشدن پریت به هم ریخته

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا سر چی 

سر چیزای الکی ...خیلی آروم وخوش اخلاقه ها ...اما یه مشکلاتی داشتیم با خانوادش اینا جدا شدیم از اونا البته هی شکر میکنه خلاص شدیم ایناالان حل شده ....منم داشتم میرفتم دندونپزشکی دندونامو درست کنم بعد اقدام کنم ....الان یکیش مونده اما هی گیر پیده آره تو به فکر دندونات باش یا برای هرچی حرف درمیاره انقدر غر میزنه ...دیروز واسه یه جوراب خریدن واسه خودش اونقدر غر زده گرون شد تو باعث شدی بخرم یا من حرف میزنم با یکی تو حرف نزن ...یا خلاصه خیلی حرفای مزخرف وگیردادناش زیاد شده بهم استرس شدید میده ...دیروز رفته بودیم بیرون کلی هم خرج کرده بودا حتی سینما هم رفتیم همشو با حرفای بیجاش از دماغم درآورد هیچ لذتی هم نبردیم دلم فقط مرگ میخواس تو خیابون قهر میکرد میرفت برمیگشت چرت وپرت میگفت اصلا قابل گفتن نیس ...شبم برگشتیم انگار هیچی نشده شوخیم میکرد ....اصلا نمیدونم چرا 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2740
سر چیزای الکی ...خیلی آروم وخوش اخلاقه ها ...اما یه مشکلاتی داشتیم با خانوادش اینا جدا شدیم از اونا ...

فشار اقتصادی الان باعث شده همه ی مردا قاطی کنن 

تو بی خیال باش

گر شبها همه قدر بودی،شب قدر بی قدر بودی
فشار اقتصادی الان باعث شده همه ی مردا قاطی کنن  تو بی خیال باش

آره همینم هس ....اما درآمدش بدنیس....بدحرف میزنه باهام دلم میشکنه نمیخوام حتی ببینمش....الان دودلم کرده که به بچه فکرم نکنم...البته بچه نمیخوام من ها اون بعد یکسال الان هی بچه بچه میکنه ....دیروز گفتم پشت گوشتو دیدی بچه هم میبینی گفت اصلا نه خودتو میخوام نه بچه رو ....اما بعدش تو ماشین آدم شده بود...اهههه 

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
چمیدونم اخه یه دفعه بخاطر عفونت رفتم دکتز انقدر اذیت شدم از دکتر بدم اومده

مگه چیکارت کرد 

باز باید بری وگرنه از دست خودت که کاری برنمیاد

گر شبها همه قدر بودی،شب قدر بی قدر بودی
2706