2733
2734
خب من سوال پرسیدم برای خودم  چقد شما افکارتون منفیه  یعنی همش باید خواهرشوهر ومادرشوهر ک ...

اقای محترم درست صحبت کنین،  افکار منفی چیه،  شما حتی نمیدونی ینی بلد نیسین چه سوالی کجا بپرسین،  الان میخایین بگین خیلی خوبین؟

اگه یکم از عقلتون استفاده کنین متوجه میشین که همین سوال شما جای بی ربط باعث دعوا و توهین و ....  میشه

یاعلی

اللهم عجل لولیک الفرج                                                
خب یا حرامه یا حلال  اگه حرام باشه و زندگیش وبهترین شب زندگیش با گناه شروع کرده باشه چی؟ ...

استارتر راجب حلال و حرام بودنش نظر نخواست ...

لحظه تولد من به ثانیه ایی برمیگرده که دستاتُ گرفتم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر راجب حلال و حرام بودنش نظر نخواست ...

خب نخواسته 

چه اشکال داره بفهمه که کارش اشکال داره یانه؟ بعدش خواست خودش تصمیم بگیره به خودش مربوطه ولی مهم رسوندن خوب یابد بودن کارشه 

2731
خب یا حرامه یا حلال  اگه حرام باشه و زندگیش وبهترین شب زندگیش با گناه شروع کرده باشه چی؟ ...

این دیگه یه مسئله کاملاشخصیه😒

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
خب نخواسته  چه اشکال داره بفهمه که کارش اشکال داره یانه؟ بعدش خواست خودش تصمیم بگیره به ...

بگین امر به معروف و نهی از منکر واضح‌تره

لحظه تولد من به ثانیه ایی برمیگرده که دستاتُ گرفتم  
رقص حرامه؟؟ @بانوی_بی_نشان    

رقص زن برای همسر در صورتی که مستلزم عمل حرام نباشه،نه.

رقص زن برای زن طبق نظر رهبر اگر تحریک کننده نباشه،مستلزم عمل حرام نباشه و مجلس،به مجلس لهو و لعب تبدیل نشه اشکالی نداره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....