2737
2739
عنوان

زینک و بیش فعالی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4389 بازدید | 32 پست
بخدا سیب زمینی ابپز و واسش با کره قلقلی درست میکنم  گوشت و قلقلی درست میکنم ماکارونی میزارم&nb ...

دختر من سه سال و ده ماهشه همینه! غذا خوردنش عین گنجشک که یه نوک میزنه میره

منم از اول با زور غذا دادم

ولی دختر دومم اصلا تاحالا با زور بهش غذا ندادم ۹ ماهشه ماشالله خوش خوراکه چون تالا اجبارش نکردم 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
دختر من سه سال و ده ماهشه همینه! غذا خوردنش عین گنجشک که یه نوک میزنه میره منم از اول با زور غذا دا ...

وای من دق میکنم همشم نق میزنه مامانم میگه قهر کرده با غذا گرسنه ست ب ا همین اینقد نق میزنه

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من دق میکنم همشم نق میزنه مامانم میگه قهر کرده با غذا گرسنه ست ب ا همین اینقد نق میزنه

راس میگه مامانت! واقعا گرسنه هسن و به خاطر همین نق میزنن! دختر بزرگمم همینه گرسنه هس ولی فقط نق میزنه و بهانه میگیره و گریه میکنه ولی اگه با دوز و کلک بهش غذا بدم سیر میشه آروم میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞