2733
2734
وای من دیشب خیلی درد داشتم فقط میگفتم خداکنه نی نی الان نخواد بیاد.من آخرای ماه وقت سزارین دارم

چند هفته ایی    منم یه دردای خفیفی دارم میخوام خونه مو اساسی تمیز کنم امروز همش میگم خدایا این هفته نیاد یه وقت کارام تمو بشه بعد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اامن شکمم خیلی سفت سده خیلی فشار میاره ب مثانه م عادیه؟ی درد کوچولو هم تو کمرم دارم

آخر ماه وقت سزارینمه

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2731
چند هفته ایی    منم یه دردای خفیفی دارم میخوام خونه مو اساسی تمیز کنم امروز همش میگم خدایا ...

۳۷ هفته.راستی نی نی شما هم زیاد تکون میخوره؟دیشب یک ساعت و نیم تکون میخورد.دیگ مبخواستم برم بیمارستان.غیر طبیعی نیست حرکت زیاد؟

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
۳۷ هفته.راستی نی نی شما هم زیاد تکون میخوره؟دیشب یک ساعت و نیم تکون میخورد.دیگ مبخواستم برم بیمارستا ...

نه طبیعیه برا منم زیاد تکون میخوره الان جاش تنگ شده بیشتر تکوناش احساس میشه 

خدا کنه هممون ب سلامتی زایمان کنیم این روزهای آخر خیلی سخته

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2740
بچه اامن شکمم خیلی سفت سده خیلی فشار میاره ب مثانه م عادیه؟ی درد کوچولو هم تو کمرم دارم آخر ماه وقت ...

آره بستگی به جهت جنین داره. من بعضی وقتا نمیتونم حتی صاف شم. جنین یه کم وضعیتشو عوض کنه بهتر میشی